Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Stray kids - oddinary?

Stray kids - oddinary?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:D

Stayekhez / kpop fanokhoz szólnék; hogy tetszett nektek a Maniac, valamint mi a véleményetek az új albumról, mi a kedvenc dalotok?:)


Nyugodtan írjatok még bármi olyasmit is, hogy ki a biasetek és lényegében amit szeretnétek! Szívesen olvasom:)


Nekem a kedvencem a Venom lett, viszont tátott szájjal néztem a Maniac mv-t, elképesztően jó lett, a tánc pedig szintén 10/10, egyik legjobb koreojuk szerintem



2022. márc. 31. 14:49
 1/4 anonim válasza:
Szia! Én egyszerűen imádom az oddinary albumjukat, a maniac rohadt jó lett és nagyon sokat is dolgoztak vele nincs egy nap hogy ne hallgassam meg aaaa mindene tökéletes ^^ Egyébként nekem is a venom a charmer és a muddy water a kedvencem. Ésss nekem a biasom Felix:33 nekeed? De amúgy mindenkit nagyon szeretek a bandából :D
2022. márc. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon örülök hogy neked is ennyire tetszik!!

Nekem Minho és Hyunjin a kedvenceim:) Viszont én is úgy vagyok mint te, mindenkit nagyon szeretek:D

2022. ápr. 1. 00:08
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én imádom. Hajnal 5kor volt a comeback, de én 5:30ra végighallgattam az albumot 🤣🤣🤣

Azt kell mondjam, nincs kedvencem, inkább csak olyan, amit többször hallgatok, de az egész nagyon jó lett.


Maniac, Venom, Charmer és Freeze, ami a legtöbbet megy. A Maniacot naponta legalább 8x streemeltem több, mint egy hétig, de már nem bírtam 🤣🤣🤣


Hogy ki a biasom? Nehéz kérdés, mert 34 éves férjes "asszony" létemre Changbin ajakharapdálása, Lee Know bunkó, de férfias viselkedése, Seungmin nevetése és I.N. felnőtt énje, mosolya kikészít. 🤣 Ez van. Nem. Tudok kedvencét mondani, mert mindegyiküket másért szeretem. 🤣

2022. ápr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sziasztok!

Nos elsősorban kezdeném azzal, hogy még új vagyok a fiúknál. És nem mindent sikerült végig hallgassak. Személy szerint a Freeze, Venom, Maniac is nagyon oda vág. De melyik nem?🤔


Nos a bias. Na igen. Nos akkor fel teszem a kérdést. (elnézést a trágár szöveg miatt😅) Próbálj meg 8 k*cseszett k*rva helyes pali közül választani, úgy hogy tudod, hogy mindnek ott van azért az a bizonyos rossz fiús énje...(khmm khmm) Igen nekem nem nagyon ment😂😂

Ha most mindről fel kéne soroljak valamit, akkor nem végeznék csak úgy egy fél nap múlva minimum és akkor is vagy egy tizenkét oldalas esszét betudnék nyújtani 11-es betű mérettel.

De mivel én nem nagyon tudok választani, és ha választanom is kéne akkor inkább elküldeném az illetőt nyaralni Hawaiira majd onnan Moszkvába. 😂😂😂



Plusz borzasztó mázlistának érzem magam. Mivel Changin szülinapja után van az enyém😂 (neeem nem vagyok felvágós kicsit seeem xd)



Csak azt sajnálom, hogy annyit dolgoznak állandóan. De legjobban Channie. Nagyon rossz lehet neki hogy szinte alig alszik, és csinál vagy hatvannyolc milliárd feladatot egyszerre plusz hetvenet közben, tehát nem is értem miről bezélek amikor fáradt vagyok😂

2022. máj. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!