Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ugye az normálisnak mondható...

Ugye az normálisnak mondható még, ha képes vagyok egésznap a kedvenc előadómat hallgatni?

Figyelt kérdés
De volt már, hogy hetekig egy albumra voltam rákattanva. Nálatok is van ilyen ? :D
2010. szept. 14. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze,hogy van:DEz szerintem még belefér,ettől normálisak vagyunk:D
2010. szept. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ezt sosem csináltam. A legjobb albumot is hamar megunnám, ha azt kéne egész héten rongyosra hallgatnom. Kell a változatosság és akkor még évek után is jó meghallgatni. Nálam legalább is így megy. Sokan régen azt csinálták, hogy egy kazettára ugyan azt a számot másolgatták fel egymás után és csak azt hallgatták. Én a fejem fogtam az ilyenektől, de hát sokan vannak :p :)
2010. szept. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom... Jó mondjuk mást is hallgatok mellette, ez természetes, de megbolondulnák, ha nem hallgathatnám meg.

Függő vagyok :D

2010. szept. 14. 20:19
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem meg van olyan hogy hetekig 3 számot hallgatok:D szóval a te eseted még nemvészes:D
2010. szept. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
enis naponta 4-5or hallagtom ujra az albumot :D annyira megszeretek egy albumot aztan megunom jon masik de van olyan hogy visszavagyok es hallgatom megint, szinte az agyamon jon egy regi szam amit regan hallagattam akko meg eheztem utanna es meghallgatam de telleg olyan mint egy drog az az erzesem.
2010. szept. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

*megbolondulnék, bocs :D


Amúgy én nem unom meg :)

2010. szept. 15. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!