Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van olyan applikáció telefonra...

Van olyan applikáció telefonra amivel net nélkül bármilyen zenét tudok hallgatni?

Figyelt kérdés
Mármint tudom, hogy vannak ilyen appok(pl spotinál, de ott előtte hozzá kell adni egy lejátszási listához)Arra gondolok hogy bármi felkészülés nélkül bármikor amikor nincs netem megtudjak hallgatni egy random zenét.

2022. ápr. 6. 21:32
 1/4 anonim válasza:
67%

Szia! Én a Music Player nevű alkalmazást használom, szerintem az teljesen jó. Viszont a zenéket youtube-ról kell letölteni egy youtube to mp3 program segítségével. Az alkalmazást pofon egyszerű használni, amint belépsz kiadja az összes eddig letöltött zenédet abc sorrendben.


Én ezt ajánlom, remélem segíthettem!

2022. ápr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, vagy internet kell vagy előre letölteni és azokat már bármikor tudod hallgatni
2022. ápr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha se letölteni nem akarod, se netet nem akarsz használni akkor mégis mit vársz, honnan kerül a zene a telefonodra? 😂
2022. ápr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tehát gyakorlatilag egy olyan appot keresel, amiben benne van az összes létező zene és ráfér a telefonra. Enyhe zavart érzek az erőben.
2022. ápr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!