Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Titeket mennyire zavar 1-1...

Titeket mennyire zavar 1-1 zenei előadónál, hogy a magánéletében mit csinál?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanra, hogy például a zenéje tetszene xy együttesnek, de közben a magánéletben meg olyan politikai vagy nem politikai nézeteket vall, amikkel te nem értesz egyet.

Csak egy példaként fel tudnám hozni az EDDÁt, akiket nagyon sokan utálnak Pataky Attila Fidesz támogatása, illetve a spirituális dolgai miatt. Mivel én nagyon szeretem a zenéjüket, el tudok tőle vonatkoztatni, abszolút nem érdekel hogy azonkívül mit csinál.



2022. ápr. 19. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem az se zavarna, ha ezek a celebek nem teregetnék ki a magánéletüket :D De amúgy Ákos zenéjét is szeretem annak ellenére, hogy magát, mint embert nem..
2022. ápr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Az általam hallgatott előadók kb 95%-áról nem is tudok semmilyen magánjellegű információt. A zenéjük tetszik, ezért hallgatom, a többi nem érdekel.
2022. ápr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Az emberekben hatalmas hiba az, hogy az alapján ítélkeznek, hogy az adott fél milyen szavazó/ideológiát vall. Holott ez egyáltalán nem számít. Mások vagyunk, máshogy gondolkodunk. Attól, hogy ő pont a másik pártra szavaz, mint én attól függetlenül jó ember.

Nekem több olyan barátom is van, akikkel teljesen más nézeteket vallunk, mégis barátok vagyunk.

Ugyanez igaz a zenére. Egyáltalán nem érdekel, ki hova X-el, ki miben hisz. Tehetséges zenészek, ennyi a lényeg.

2022. ápr. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a mai napig hallgatok néha Lostprophets-et, pedig úgy gondolom, hogy a frontemberüket fel kellene koncolni.
2022. ápr. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel, a zenét hallgatom ha tetszik akkor tetszik.
2022. ápr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Abszolút nem érdekel. Mint ahogy az egy szívsebész vallási hovatartozása sem.
2022. ápr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!