Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Bts-ből Jiminnek?

A Bts-ből Jiminnek?

Figyelt kérdés

Olvastam valahol, hogy az evéssel voltak problémái régebben.

De ezen kívül még milyen mentális betegsége van?



2022. ápr. 24. 02:11
 1/6 anonim válasza:
100%

Én úgy látszik hogy alulinformált vagyok mert én erről a betegségéről nem tudtam.Én csak azt tudtam hogy nem olyan rég műtötték meg vakbél gyulladással.

De ha tényleg van neki valamilyen betegsége akkor azt nekem is jó lenne tudnom.

2022. ápr. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen azt én is tudtam, valahol olvastam, hogy talán depressziós vagy ilyesmi de nem vagyok ebben biztos
2022. ápr. 24. 12:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az evéssel mindegyik k-pop idolnak problémái vannak, azt bőven lehet evészavarnak nevezni, amit ők csinálnak. Jiminie esete azért kavart nagyobb port, mert a BTS nagyon híres. A közvélekedés szerint már jól van… Nem hiszem, hogy van más mentális betegsége.
2022. ápr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal nincs semmilyen mentális betegsége. Még a debütálásuk elején problémái voltak az evéssel, mert gyakran mondták rá, azt hogy dagadt. Körülbelül 10 naponta egyszer evett. Igen, minden idolnak vannak problémái az evéssel, de ez még eléggé az elején volt, nem volt még annyi rajongójuk. És természetesen ez mellé még a depresszió is társult.
2022. ápr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként meg azért minden idol, aki diétázik vagy nagyon keveset eszik, meglátszik rajta, és szintén elég nagy port kavar.

Legalábbis a rajongók körében.

2022. ápr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A haterek elég csúnya megjegyzéseket tettek a testére, úgymond bodyshamelték,amit Jimin magára vett.

Aztán nem kell ecsetelnem, hogy mi történt hiszen egy jó páran azért leírták előttem.

Tudva van,hogy Jin segített neki mindenezen átesni, viszont én azt sem zárnám ki,hogy a cég pszichológushoz vitte szegényt, pont úgy mint Yoongit.Viszont biztosan a többi tag is mellette állt, ők mindent együtt vészeltek/nek át, és ez aranyos.


Mondjuk Jungkook nem régiben is éheztette magát,hogy jól nézzen ki,azt hiszem koncertre. Csak vizet ivott,egyebet sem.


Remélem most már minden rendben van velük, habár még fix,hogy voltak és vannak olyan problémáik amikről nem beszéltek és nem is fognak.

2022. máj. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!