Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy ilyen nagy nevű zenekar,...

Egy ilyen nagy nevű zenekar, mint az Irigy Hónaljmirigy, miért nem képes nyilvánosságra hozni a koncertjeit-fellépéseit hosszú évek óta?

Figyelt kérdés

Már évek óta ezt csinálják. Pontosabban nem csinálnak semmit.

Csak tojnak a rajongókra nagy ívben. Legfeljebb is hosszas könyörgések után voltak hajlandóak egy-kétszer felrakni, de utána az sem frissült sohasem (márpedig nyilván jöttek újabb fellépések be).

Arról nem beszélve, hogy ezeket is már az applikációra rakták föl, ami ugye sok mindenki számára nem elérhető, így nekem sem.


A jubileumi koncertjüket bezzeg nem győzik reklámozni, csak vegyék a jegyet az emberek.


Évekkel ezelőtt is úgy kellett meg tudnom egy bulijukat, hogy lementünk egy bulira egy kis faluba, és ott a buszmegállóban volt kiplakátolva hogy pár óra múlva fellépnek a szomszéd faluban. Így végül átgyalogoltunk oda közel 1 óra alatt.


Arról már végképp nem beszélve, hogy a fellépéseik is totál egyhangúak, mindig csak teljesen ugyanaz gyakorlatilag (a nagy rajongók itt is le vannak ejtve), a csapat egyik fele ráadásul full playbackről.


Ilyet én még nem hallottam, más előadók olyan normálisan nyilvánosságra hozzák mikor és hol láthatóak, ezek meg elvárják, hogy a googleban kutassuk ki magunknak, már ha egyáltalán ugye ott megtalálható véletlenül.


Emailben még a manager sem hajlandó válaszolni, pedig csak egy listát kértem, de én nyilván nem fizetek, ahogy a megrendelők, így válasz sincs.


Május 1. is itt van mindjárt, a fellépések meg ki tudja hogy hol, hiába lesznek aznap vagy 6 helyen.



2022. ápr. 24. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne viccelj már.

Ezek nem koncertek, hanem haknik, ahogy írtad is ráadásul a társaság negyedévely playbackről. Teljesen mindegy nekik, hogy 1 vagy 1000 ember van rajta.

Teljesen nyilvánvaló, hogy nem reklámozzák.

2022. ápr. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Több esetben sem helytálló a válaszod. Egyrészt a társaság fele van ott a haknikon. Másrészt nem csak a haknikat, hanem a koncerteket sem hozzák nyilvánosságra! Arról nem beszélve, hogy még régesrég minden egyes buli nyilvánosságra volt hozva!


Ennyi erővel sok más előadó is "haknizik", nem pedig full élőben zenél, akkor ők miért tudják megtisztelni a közönséget, és tisztességgel nyilvánosságra hozni minden egyes fellépésüket?!

2022. ápr. 25. 11:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert nekik a nagykoncert az ami igazi. Ezek a falunapos haknik nem az igaziak.
2022. ápr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Egy ilyen nagy nevű zenekar"


:D

2022. ápr. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De a nagykoncerteket sem hozzák nyilvánosságra, csak ezt az egyetlenegyet, ami a Groupama Arénában lesz! És miért? Nyilván azért, mert itt van csak a közönségből bevételük, az összes többin tök mindegy mennyien vannak, a megrendelő fizet úgyis.


Egyáltalán nem tisztességes ez az igazi rajongókkal szemben, akik már azt se tudják kínjukban honnan kutassák ki ugyan, hogy merre láthatóak-hallhatóak.

2022. ápr. 25. 14:41
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor leírjuk sokadjára is: Ez nem egy létező probléma, amit Te ekkora hatalmas problémának élsz meg.

A kutyák nem érdeklik ezek a playback haknik, a "rajongókat" sem.

2022. ápr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Még mindig nem érted, akkor leírom sokadjára is: Nem csak a haknikat, a koncerteket sem osszák meg a nyilvánossággal! Egyetlenegy fellépésüket sem! Egész konkrétan csak ezt az egyet, amiről beszéltem, azt viszont nem győzik! Hisz abból van a lóvé!


Az pedig hogy a kutyát nem érdeklik, nem igaz, hiszen látom a csoportokban, ahogy osztják meg, ha véletlenül rálelnek egyre. És sokan mennének is, ha tudnának róla, ezt is tudom.


Tehát szerintetek teljesen tisztességes és rendjénvaló, amikor más zenekarok, együttesek, énekesek nem győzik megosztani mikor és hol láthatóak egész pontosan, ők egész egyszerűen nem méltatják erre a közönséget, akik rendre lemaradnak a buliról, hisz nem tudták merre lépnek föl - így bosszankodhatnak utólag. Rendben.

2022. ápr. 25. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!