Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek az amerikai...

Mi a véleményetek az amerikai együttesekről?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 25. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Általánosan nem lehet semmit mondani róluk, de szerintem magában a Tool az egyik legtiszteltebb banda az egész könnyűzenében. És akkor még fel sem soroltam más műfajokat.

De minden nemzetnek vannak nagyon jók és pocsék zenészeik. Valamelyik több, kevesebb.

2022. ápr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%
Huhh, a Tool az nagyon gáz.
2022. ápr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

#2.Igaz, hogy az ő műveik évekbe is telhetnek ameddig beérnek végérvényesen, de nem is elsősorban az a lényeg hogy a rádióba bekerüljenek, ill. hatalmas eladásokat hozzanak.

De amúgy ízlések és pofonok.

2022. ápr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
4%

túl vannak értékelve.

az USÁ-val az a gond, hogy imád domináns lenni, és a globalizált kultúrát is egyre inkább uralja, a kultúr- és médiatermékeik egyszerűen mindenhova eljutnak.

2022. ápr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Általában szeretem az amerikai együtteseket. Nem azért, mert amerikaiak, de most végiggondoltam, mik a kedvenceim, és véletlen mind amerikai (mastodon, tool, aic stb.)

A rockzene irányát az amerikaiak diktálják, a 80as évek angol metálbandái óta Európa csak követi ezeket. Kivétel a skandináv metál.

A többi műfajról nem tudok nyilatkozni.

2022. ápr. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%
Na, a másik a Mastodon, ami nagyon gáz.
2022. ápr. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Mindjárt gondoltam, hogy akinek a tool gáz, annak a mastodon is az. :) Mondj lécci egy együttest, ami nem az. Nem kötekedésből, hanem mert tényleg kíváncsi vagyok, te miket szeretsz.
2022. ápr. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%
#7: Mostani zenéket nem nagyon ismerek, inkább 60-as, 70-es évekből hard rockot, prog rockot. Nem szeretem az öncélúan progresszív zenéket.
2022. ápr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát én pont csak európai (tény, főleg skandináv) együtteseket hallgatok, talán 1-2 kivétellel. Nem azért mert bármi előítéletem lenne, hanem ezek jönnek be.

Amerikaiak közül BVB-t hallgattam még régebben, őket meg eleve szokás szidni :p. Férjem az FFDP-t szereti, de én nem vagyok oda értük.

A régieket viszont szeretem, Guns, Kiss, Aerosmith, Nirvana stb, mondjuk magamtól mostanában nem hallgatom ezeket.

2022. ápr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon vegyes a kép. Amerikában annyira profi a zeneipar, hogy a leghígabb fost is be tudják csomagolni eladásra. Közben meg egészen zseniális produkciók is vannak, világhírűek is, meg amik "csak" helyi sztárok, és mi nem is hallottunk róluk. És a globális dominanciájuk is nyomasztó, messze nem minden trend jó, ami onnan jön.
2022. máj. 13. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!