Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Modern...

Mi a véleményetek a Modern Talkingról?

Figyelt kérdés

2022. máj. 8. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
korszakalkotó,bár néhány zenéjük hasonlít egymásra
2022. máj. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Bírom
2022. máj. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

én szeretem őket, szerencsére Retro rádióban viszonylag gyakran adják a számaikat. Jó kis pörgősek, hangulatosak, bár azt én is észrevettem, hogy majdnem ugyanaz a dallam a számaiknál, csak más szöveggel.


23 F

2022. máj. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Valóban van némi hasonlóság a számaik közt, de azért nem teljesen egyformák! Nem tudom, hogy a sikert mire alapozták azzal, hogy a refrénben b#zis módon szándékosan elvékonyították a hangjukat, de ettől függetlenül tényleg jók voltak, bírom a számaikat, a ‘80-as évek meghatározó előadóinak egyike volt a duó!
2022. máj. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
Németország legaljasabb húzása a II. vh. óta.
2022. máj. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Persze, hogy jók voltak...Bizony abban az időben valóban korszakalkotó volt....Ha megszólaltak a TV-ben rádióban diszkóban biztos volt a siker.. mi még ma is szívesen visszanézzük őket. Persze a mai fiataloknak már nem ez a divi mint ahogy nekünk sem jöttek be a régmúlt slágerei.... ez így van rendjén....No meg azért 124 millió eladott lemez???? Azért valamit csak tudtak...
2022. máj. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
32%
Mar unalmassak.
2022. máj. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!