Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért fizetnek elő az emberek...

Miért fizetnek elő az emberek zenei streamingre ?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanra, hogy Spotify, Apple Music, Deezer, Prime Music stb. Ezekre miért fizettek elő ? Már aki előfizet rá

2022. máj. 8. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Mondjuk mert nem akarok több TB-nyi zenét hordozni, és ha hazaesek mondjuk évente 1-szer akkor otthon is tudja zenét hallgatni akár, ill. a metrón, villamoson stb.

Mindezt relatív jó hangminőségben, és kihasználva a változatos kínálatot.

Szóval számtalan előnye van, az offline zenének is megvan a maga előnye(ha időt szán rá az ember iszonyat jól áttekinthető, személyre szabható, lehet lossless minőségű, saját csoportosítás stb.), de a mobilitás terén elvérzik.

2022. máj. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Mert nem tétel
2022. máj. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a Spotify-t használom. Szerintem nagyon nagy előnye van, legalábbis számomra. Az egyik legnagyobb előnye, hogy telefonon, ipaden, gépen csak a Spotify-t kell letölteni, és az eddig hallgatot összes zeném ott lesz, ha véletlenül új telefont vennék magamnak, akkor is elég csak letölteni a Spotifyba és bejelentkezni. A másik előnye a életem könnyítése ha ki keresek egy zenét shazammal, akkor 2 kattintásra ki tudom keresni a zenét Spotifyn anélkül, hogy lemásoljam a zene nevét. Vannak rajta podcastek ezt főleg, akkor jó ha tudsz is angolul mert, akkor vagy millió közül választhatsz, de van több magyar is. Én néha szeretem olvasgatni a zenéknek a szövegét és spotyn ha rá kattintok egy zenére, akkor a legtöbb esetben ki adja a tökéletes zene szövegjét és zene során automatikusan mutassa mit is énekel éppen az előadó. Nem kihagyható az sem, hogy ez legális formája a zene hallgatásnak és a előadókat is támogatod azzal ha ilyen platformon halgatok a zenéjüket. Más előadók összes albumja megtalálható ezeken az oldalakon az összes zenével és abba a sorrendben ahogy a előadó rakta össze. Aztán vannak előadók akik új album mellé videot is hozzá csatolt a bizonyos zenékről amik az albumon vannak pl: Billie Elish csinálta ezt. Aztán nagyon sok ember készít itt publikus albumokat amik bizonyos érzéseket foglalnak magukba, vagy vannak könyvek olvasásához zenék összerakva. Vannak hangoskönyvek is.
2022. máj. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Salx Narval ***** válasza:
100%
Nem egyformák az igényeink és a zenehallgatási szokásaink kinek így, kinek úgy a kényelmesebb. Tőlem is kérdezték már sokan, hogy a mai világban "miért hallgatok szalagos magnót és bakelitet, v CD lemezeket". Ezek is sokak számára teljesen felesleges dolgok, számomra pedig más dolgok a felesleges.:D Én mindenkit meg tudok érteni, nem az én tisztem megítélni ki-mit-mikor és hogyan hallgat.
2022. máj. 9. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
én ingyen hallgatom Spotify, deezer mert amit legálba megkapok ingyé azért nem fogok fizetni a reklámokat meg úgy ahogy elviselem
2022. máj. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
100%

Mert kapásból egy DJ-nek, akit szeretek, van fent youtube-on cc. 70 mixe, amit tárolni macerás lenne. Ezért inkább fizetek havi ezeöccázat, cserébe bármikor rábökhetek reklámmentesen bármelyikre.


Mellékesen nekem a Xiaomi saját zenelejátszója is dugig van reklámmal...

2022. máj. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!