Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi ennek a dalnak a címe?

Mi ennek a dalnak a címe?

Figyelt kérdés
Sokat ment a rádióban még télen. Ilyen country jellegű dal szerintem amerikai, van benne banjo és az énekes a dal vége felé kissé rekedten jódlizva énekli a szöveget. Meg tudná valaki mondani mi ez a dal? Előre is köszönöm a választ.

2022. máj. 17. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Gőzöm sincs, de ha megint hallod, és van esetleg okostelefonod, akkor a Shazam nevű programot telepítsd és indítsd el, az ki fogja írni a szám címét és a banda nevét.

Ha ez nem segít, akkor az utánam érkezők okulására legalább annyit írj meg kérlek, hogy férfi vagy nő volt az énekes.

2022. máj. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Férfi volt. Ismerem a shazamot de mikor hallottam nem votl lehetőségem használni
2022. máj. 18. 09:05
 3/4 A kérdező kommentje:
Illetve az a baj hogy nem nagyon tudtam megállapítani hogy férfi vagy nő, szerint férfi...
2022. máj. 18. 09:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Old Town Road ugrott be elsőre, de ott nem jódliznak, és mindkét előadónak aki énekli egyértelmű pasi hangja van.
2023. júl. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!