Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy csempésszünk be fesztivál...

Hogy csempésszünk be fesztiválra piát táska nélkül?

Figyelt kérdés
Mivel 1 napra megyünk, csak kis oldaltáska lesz nálunk amibe a pénztárca épp hogy belefér. Az öltözékünk is rövidgatya/rövid szoknya + pici top, mert nem szeretnénk megsülni. Van bármi tippetek hogyan tudnánk bevinni alkoholt?

2022. máj. 17. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Sehogy, minek?
2022. máj. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

Hát most valszeg nagyon szexistának fogok tünni, de ilyen ruházatban nehézkess lesz bármit is becsempészni. Mellmérettől függ, hogy a melleitek közé tudtok-e valami pici piát elrejteni, vagy még a szoknya alá, de tudom milyen egy rövidszoknya, nem hiszem, hogy bármit el lehetne ott jól rejteni :/

Haverom csinálta egyszer azt, hogy vett egy kicsi kólát, kiöntötte a felét, utána teletöltötte whisky-vel, majd úgy sétált be egy, hogy az a kezében volt, de nem állították meg miatta. Nem tudom, hogy ez mennyire járható út.

2022. máj. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Ha nincs pénzetek piára, akkor nem kell fesztiválra menni.

Amúgy ha vinni akartok valamit, akkor kint lecsapjátok és kész.


Táskát szokták nézni amúgy is.

Sima üveges vizet se nagyon engednek be, ha olyan van. Szóval az is kilőve. Ha nem akartok magatoknak feldugni semmit, akkor kb sehogy, pláne ilyen öltözetben.


Tényleg nem kötekedni akarok, nem azért írtam. Bocsi, ha úgy jön le, de itt nehezebb hangsúlyt meg ilyesmit kifejezni. Kb tényleg úgy olvasod, ahogy akarod. De nem szeretek kötekedni, nem is szántam annak semmit.

2022. máj. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%

Ha belépés előtt isszátok meg, akkor simán be tudjátok vinni. (Nem biztos, hogy feltűnés nélkül.)

Mivel a kérdés alatti részből gyanítható, hogy csajok vagytok, akkor miért nem vetitek be azt a híres női "meggyőző erőtöket"?! (Háta megesik rajtatok a biztonsági személyzet szíve.)

Ha ez nem működne, akkor barkácsoltok olyan flakonokat, amik dupla falúak. A külső részt feltöltitek üdítővel, a belső részbe meg azt tesztek, amit akartok. (Kell hozzá némi kézügyesség, de ha nagy a szükség...) :,D

2022. máj. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Oh rengeteg módja van becsempeszni a piát külön szakirodalom van ilyen fontos dolgokról.

Én így cuccok, sátrak, stb. nelkül nem a belépésnél vinném be. Külön-külön lepjetek be, valaki kint marad és átdobja a kerítésen valamerre ahol nem látják. ez a classic módszer nálunk mindig bevállt. Szekusok átnézik a taskádat úgyhogy ha nem akartok semmit sehova feldugni kívülről kell bejuttatnod nem a bejáratnál.

De az is jó módszer ha valahol elrejtitek kint majd belépés után pár óra múlva szalaggal a csuklodon táska nélkül ruha alatt beviszed.

2022. máj. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

"Ha nincs pénzetek piára, akkor nem kell fesztiválra menni."

Rögtön rá

"nem kötekedni akarok"


Szép.

2022. máj. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahova a kétdekás bemegy, oda a félliteres pet flakon is.
2022. máj. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kézfertőtlenítős üvegcsébe
2022. máj. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!