Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki tud ajánlani egy olyan...

Valaki tud ajánlani egy olyan weboldalt/programot amivel tudom gyakorolni a kotta olvasást zongorára?

Figyelt kérdés

Régen jártam zongora órákra, viszont a kotta olvasás nagyon lassan megy, és szeretném gyakorolni valami oldal vagy app segítségével

Tudtok ajánlani valamit?


Élőlre is köszi:)



2022. máj. 18. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Telefon, tabletes aplikácio nagyon sokat segített nekem aminek az a neve, hogy simply piano. Ha jól tudom, akkor ingyenes pár lekcio, de utána kell fizetned is valamennyit.
2022. máj. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél magad elé egy bármilyen kottát, akár papír alapút, akár digitálisat (nyilván valami egyszerűbbel célszerű kezdeni), és játszd le. Akármilyen lassan is megy, de csináld végig. Először javaslom, hogy ha két kezes, akkor külön-külön nézd őket meg. Ha esetleg nincs zongorád, akkor egy papírra írd le őket.
2022. máj. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Yousician Piano vagy Flowkey is mehet az alkalmazások közé. De ha veszel vagy keresel bármilyen zongorakottát és gyakorlod, az is jó. Például Zongoraiskola 1-2 kötet, vagy musescore.com-on "easy piano" kulcsszóra keresés.
2022. jún. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!