Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen nyelven van ez a zene...

Milyen nyelven van ez a zene és miről szól? Kik vannak a kórusban? Miért énekelnek?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=XqvKDCP5-xE


Angolból valamennyit értettem, az biztos van benne.



2022. máj. 18. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Héberül, többet nem tudok
2022. máj. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1: és arabul meg angolul is!


Köszi kérdező a kérdésed, mert nem is ismertem ezt a dalt, nem is hallottam erről a projektről!


Az említett három nyelven felváltva éneklik kb. ugyanazt, hogy egy nap tán majd béke lesz a világban és majd mindenki ezt énekli - ahogy azt az angol feliratból megértettem. Tán kérdésed feltevésekor még nem volt felirata...


Bár már olyan régi a kérdésed, hogy erre tán magadtól is rájöttél vagy vki mutatta neked, de ha az angolt amúgy is érted, akkor válaszd az angol feliratot!


Az éneklők meg nem kórus, hanem egy projekt részei és az előadó bizonyára többnyire rajongói, azaz a közönség, vagy olyan emberek, akik egyetértettek a dal szövegével és részt akartak venni ebben a filmecskében és le van írva a videó elején angolul is, hogy mindenki megkapta három nyelven a szöveget és ebből készült a videó, tehát azért énekelnek, mert részt vettek egy magyarul "mindannyian" nevű projektben.


Mondjuk nekem kicsit fura, hogy annyira csak a közönség énekel,hogy az előadót nem is lehet hallani, ő csak a karmester szerepében van, de bizonyára ennek is politikai, avagy éppen politika ellenes vagy a politika fölött álló üzenetű, hogy ő sem több a kórusánál, a rajongóinál (bár mégis azért ő van színpadon és ő vezényel...)

2022. jún. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!