Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem jó zsebibaba zenéje,...

Miért nem jó zsebibaba zenéje, ha Manuel zene szövegeit is nehéz "megérteni"?

Figyelt kérdés

Még nem csak Manuel zenéiről van itt szó, ott van pl Nemazalány x Karola-tól a suttyó azt mért nem hordták le ennyire?


Suttyó > https://www.youtube.com/watch?v=uolYiwD4wLQ



2022. máj. 20. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Nem mindegy, hogy a szakma által elismert zenészek trash-t adnak elő (képessége lenne jobbra, de beéri kevesebbel, ennek ellenére van felmutatható más produktuma), vagy közismert trash emberek zenélni próbálnak (nincs képessége, de előadja magát, minden más ami róla szól pedig csak trash, botrány, polgárpukkasztás).


Ha egy percig is úgy gondolod, hogy ez a zsebi gyerek bármilyen értéket is képvisel, akkor irány a Humor kategória, és ott folytasd a trollkodást.

2022. máj. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Suttyóba belehallgattam és 3 másodperc után ki is x-eltem. Hihetetlen hogy a mostani előadók csak autotune-al képesek csak énekelni és még rappelni is. Ezért hallgatok inkább Eddát meg a régieket ott az autotune vagy nem volt vagy ha igen nem ennyire tolakodó kiadásban!
2022. máj. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Nekem a zsebibabájé egyáltalán nem jön be,nem lehet érteni hogy most hogy is van, mert keveri a magyart valami ukrán vagy orosz szöveget. Elég nagy gondok lehetnek a lánynál hogy 17 évesen azt hiszi ha kirakja mindenét hogy majd attól jobb lesz,egyébként ezekkel csak a követő vonzás a cél. Semmi másra nem megy a dolog,de később nagyon megfogja bánni amiket csinált.
2022. jún. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért nem jó? Ki mondta, hogy nem jó? Sok sikert mindegyiknek, ügyesek!
dec. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!