Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csináltam 2 zenét, milyen lett?

Csináltam 2 zenét, milyen lett?

Figyelt kérdés

A telefonomon csináltam a Caustic nevű programmal. Ezt én mastereltem. [link]

Ezt pedig ő masterelte nekem. Kicsit át is alakította. 8:35-nél beszél róla. [link]

És a zene. [link]



2022. máj. 28. 06:42
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Jó, hogy írod a zenét, mert magamtól nem jöttem volna rá. Nem kellene erőltetned.
2022. máj. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Az első linknél a elején az ismétlések valahogy természetellenesek, mntha bekerült volna valami a legelejére a blokknak, ami megakasztja.

Amúgy tetszik.

2022. máj. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Az biztos, hogy a tehetség szikrája sincs meg benned. De ha örömödet leled ebben csináld, de ne erőltesd ezeknek a megosztását nyilvános felületeken.
2022. máj. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Ja és mielőtt lepontozol én is rengeteg zenét csinálok és nekem sincs hozzá tehetségem. Szóval tapasztalatból mondom. 3-as voltam.
2022. máj. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ezek elég gyengén sikerültek. Majd máskor
2022. máj. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik meghallgatták. Egyébként végül is igazatok van abban, hogy nem lettek valami jók. De ez volt az első próbálkozásom. Majd igyekszem jobbat csinálni (ha tudok).
2022. máj. 28. 20:53
 7/7 segitseg ***** válasza:
Az első link: kicsit nekem eklektikus, de szeirntem simán elmenne egy reklámzenének
2022. jún. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!