Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Metallica Death Magnetic...

A Metallica Death Magnetic albuma az a jobb vagy a rosszabb Metallica albumok közé sorolandó?

Figyelt kérdés

2022. jún. 8. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Jobb.
2022. jún. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Közepes, …And Justice for All és a fekete album "keveréke".

Hosszabb de fogósabb témák, szerintem a hangzás elég rosszul sikerült.

De elmondható az összes fekete album után készült albumról hogy jelentősen rosszabb lett mint a régiek, kb. minden téren.

A gyenge trió-nál viszont pedig a Death Magnetic meg a Hardwired... to Self-Destruct is sokkal jobb lett.

2022. jún. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2.


Érdekes, hogy szerinted is rossz a hangzás, meg ezt sokszor olvasom…


Szerintem ennél az albumnál az egyik legjobb a hangzás.


Más előadóknál is, azokon az albumokon tartom a hangzást a legjobbnak, ahol Rick Rubin volt a producer.

2022. jún. 8. 14:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez viszonyítási kérdés mindig, a Master of Puppets-hez képest mindenképpen.

De ha megnézzük az akkori Testament albumot, ahhoz képest hangzásból egy b kategóriás banda.(meg igen, amúgy is Metallica ide vagy oda, a 2000-res években gyakorlatilag a Testament/Overkill/Sepultura trió nem csak hangzásban, hanem összességében is lesöpörte az újkori Metallicat)

2022. jún. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Én úgy vagyok vele hogy szinte az összes régi a jobbak közé sorolható, ahogy ez az album is. Az újabbak lettek szarabbak csak kicsit...
2022. jún. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Közepes. A 80-as évekbeli színvonalat nem éri el, de a Load, Reload és főleg a St. Anger szintjét felülmúlja.
2022. jún. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Metal slágerparádé, a legjobb értelemben. Ragadós dalok, egyedül a Rubin-hangzás pocsék benne.
2023. aug. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!