Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a kedvenc zenéd?

Melyik a kedvenc zenéd?

Figyelt kérdés
Inkább magyar vagy más nyelvű zenét hallgatsz?

2022. jún. 17. 16:07
A kérdező szavazást indított:
Magyar
Angol
Más nyelvű
23 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden nyelvű zenét meghallgatok. De főleg a külföldi bandák (CCR, Carpenters, Beatles, Rolling Stones) a favoritok
2022. jún. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Túlnyomórészt angol nyelvű az általam hallgatott, szöveggel rendelkező zenék zöme.

A címben szereplő "kedvenc" szóra mondjuk nem bólintanék rá, mert amúgy nem tudnék kedvenc "zenei nyelvet" megnevezni - nem arról van szó, hogy kifejezetten angol nyelvű zenéket keresek, simán csak így alakult (nem kis részben azért, mert azok a legelérhetőbbek, meg mert a modern zenét kanonikusan eléggé anglo-centrikus szemszögből szokás nézni).

A magyar amúgy nem is a második a "toplistámon", szerintem több japán nyelvű zenét hallgatok, mint magyart.

2022. jún. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem szeretem az angolt hallgatni, viszont sok olyan zene, amit szeretek angol nyelven íródott így megtalálható az is a könyvtáramban. Amit legszívesebben hallgatok, az a japán. Azt kifejezetten szeretem hallani. Egyébként meg szeretem még a koreait, műfajtól függően magyart.
2022. jún. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Általában angolt de nagyon ritkán magyart. De néha előfordul hogy orosz zenét is hallgatok
2022. jún. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!