Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez hogy működik spotifyon?

Ez hogy működik spotifyon?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy a profilomon ha nyilvános látják a legtöbbet hallgatott előadókat, viszont ezt el lehet valahogy tüntetni? Azt szeretném, hogy teljesen privát legyen a profilom.

Ezen kívül, ha nem kapcsolom össze a facebook fiokommal, csak simán email címmel regisztrálok, nem fogja senkinek feldobni/beajánlani a profilom?


2022. jún. 18. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha bemész a beállításokba, ott a közösség rész alatt ki tudod kapcsolni ezeket:

- hallgatási tevékenységem megosztása Spotifyon

- mostanában hallgatott előadók megjelenítése a nyilvános profilomon

Legalábbis nekem ezek ki vannak kapcsolva és mások nem látják. Ha rá is megyek fiókomra, azt írja ki, hogy a legnépszerűbb előadóimat csak én láthatom


Bedobni/profilokat ajánlani nem szokott a Spotify, max ha nagyon specifikusan keresik a profilodat és a felhasználóneved elég egyedi, amit ráadásul tudnak is, akkor valszeg megtalálnak :)

2022. jún. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod! :)


Akkor jól értem, hogy ha ezeket kikapcsolom, és valaki rá is megy a profilomra, csak annyit lát hogy hány követőm és követésem van?

2022. jún. 18. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mit! :)


Azt is meg, hogy konkrétan kiket követsz és téged kik követnek, de a velük kapcsolatos tevékenységeidet csak te láthatod.

Illetve, ha van nyilvános műsorlistád, az is ott lesz a publikomnak

2022. jún. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mégegyszer!😁
2022. jún. 18. 18:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmiség😇
2022. jún. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!