Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen hangszeren, hangszereke...

Milyen hangszeren, hangszereken játszol? Melyikben vagy a legjobb?

Figyelt kérdés

2022. jún. 25. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Fütyülök.Fütyülök minden hangszerre.
2022. jún. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Zongora, citera, furulya - a zongora a fö hangszerem
2022. jún. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ének
2022. jún. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Gitár, zongora, dob, trombita. Zongora megy a legjobban.
2022. jún. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Elektromos gitár.
2022. jún. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Klarinét.
2022. jún. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Dobokon nagyon szívesen játszom elég jól, basszusgitárba belekezdtem egy nagyon rossz hangszeren, azóta áll a projekt, billentyűsön szereztem valamennyi házi rutint, meg mostanában grid controller, ami mindennél jobban is megy.
2022. jún. 26. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hegedű és gitár. A hegedűn magántanártól tanultam kicsi koromtól (lassan három évtizede) és sokkal többet fektettem a technikai részébe, így jóval jobban megy. A másodikon leginkább magamtól tanultam innen-onnan összelopkodott gitárleckékbõl. Bár ez is megy haladó szinten, érzem a korlátait a magántanulásnak ( a szólózásra gondolok ).
2022. júl. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hegedűn kezdtem de nem tartott sokáig, azután suliba doboltam egy rövid ideig majd billentyűsön próbálkoztam tiniként de nem inspirált és húsz éve az elektromos gitárnál maradtam. Ez áll hozzám legközelebb, szeretem.
2022. júl. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!