Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért néznek mindig hülyének...

Miért néznek mindig hülyének azért, mert a Helloween és a Depeche Mode a két kedvenc zenekarom?

Figyelt kérdés
Amikor megkérdezik, hogy van-e kedvenc együttesem, azt válaszolom, hogy a Depeche Mode és a Helloween. Ilyenkor valamiért mindig elkerekedik a kérdező szeme, és szinte már-már hülyének néz, hogy hogyan lehet mindkét stílust ugyanannyira szeretni. Továbbá régebben volt ez a rockerek meg a"depesesek" közti ellentét, de nem tudom, miért ne lehetne szeretni mindkettőt. Szerintem nem muszáj elköteleződni csak egyfajta stílus felé.

2022. júl. 6. 00:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért izgat ki mit gondol? Úgyis azt gondolja, amit akar. Nem mindegy? Ilyen vagy, vállald fel magad és lépj túl rajta, ennél sokkal fontosabb kérdések vannak az életben...
2022. júl. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Mert nem értenek a zenéhez. A Depeche Mode gyakorlatilag rock, csak a hangszerelése más.
2022. júl. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. "Csak" a 90-es, 2000-es évektől kezdtek elmenni rock irányába, amúgy masszívan popzenét játszanak. Néhány kivételtől eltekintve.
2022. dec. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem nézlek hülyének :) Én is kedvelem ezeket a zenekarokat.
2022. dec. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!