Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek mennyire furcsa a...

Szerintetek mennyire furcsa a zenei ízlésem?

Figyelt kérdés

Kortársaim közül többen mondták már, hogy eléggé a "nem divatos" zenéket hallgatom, vagy hogy egyenesen furcsák amiket hallgatok. Szerintetek is?


Íme néhány kedvenc:


Helloween - Victim of Fate


Helloween - If I Could Fly


Helloween - Halloween


Форум - Никто Не Виноват


Электроклуб - Последнее Свидание


Kraftwerk - Man Machine


Kraftwerk - Mirrors


Depeche Mode - Tora! Tora! Tora!


Depeche Mode - Leave in Silence


Depeche Mode - Not Tonight


Rammstein - Feuer Frei!


Alphaville - Victory of Love


KFT - Éjjeli Lepkék


KFT - Szomorú Szerelmek Hercege


KFT - Aki Bújt, Aki Nem


Panta Rhei - Emlék


GM49 - Líra


GM49 - Az Orrom Egy Kicsit Nagy


Első Emelet - A Dolgok Közepében


Bonanza Banzai - Kihalt Minden


Bonanza Banzai - Szárnyas Fejvadász


Ossian - Acélszív


5let - Nem Tetszem Neked


Technikai Átállás - Electricity


Edda - Mi Vagyunk a Rock


So-Ho - Állj Meg!


Presser Gábor - La Baletta No.2


Torma - Zuhanás


Deep Purple - Burn


Supertramp - Child of Vision



17/L



2022. júl. 6. 01:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Vad fruttik nincs is? Metallica se?
2022. júl. 6. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Isti22 ***** válasza:
25%

Igen, furcsa, egyrészt mert ezek régiek, másodszor pedig nem annyira mainstreamek.


Szerintem illik ismerni a klasszikusokat, kellenek alapnak, de ne a múltban élj, hallgass kortársakat is, vannak most is bőven jó zenék :)

2022. júl. 6. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

A zene kortalan. Nem olyan mint egy autó, hogy 10 évesen régi vacaknak számít. Egy jó zene jó lesz 10-20-50 év múlva is.

Vivaldira se mondják, hogy túl régi.

Hallgass bármit ami tetszik, ne foglalkozz a 'divattal'.

Amúgy ezek jó számok, a többségét én is szeretem.

2022. júl. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
Ne foglalkozz az osztálytársaiddal. Ami az ő kedvencük most, az 10-20-50 év múlva elavult lesz. 50 év múlva pedig a fentiek még mindig legendásak lesznek.
2022. júl. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

Szokásos egyedi vagyok ™ kérdés.

Nem furcsa, mainstream az összes kb. csak más zenei stílusból.

2022. júl. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek! Ment a zöld jel.
2022. júl. 6. 12:42
 7/12 anonim ***** válasza:
33%

Ezek közül egyiket sem mondnanám mainstreamnek, nem tududom, kedves 5ös hol él.

Amúgy igazából csak az furcsa az ízléseden, hogy régi zenéket szeretsz a korodhoz képest.

2022. júl. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 vmg ***** válasza:
100%
Nincs olyan hogy furcsa zenei ízlés. Mindenki azt hallgat amit szeret és ami tetszik neki. Ami egyiknek nem jön be a másiknak kedvence és fordítva. Nem vagyunk egyformák, de ez így van jól.
2022. júl. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

A Depeche Mode-ot én is nagyon szeretem, pedig 25 alatt vagyok.

Egyáltalán nem fura. Végre egy normális ember, aki a zene értékét nézi, nem az évjáratát vagy az aktuális nyomatottságát, és nem csak azért “Ikszipsz Ilonka” a kedvenc zenésze, mert benne van a tinik által legfelkapottabb top 3 előadóban.

2022. júl. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29%

#7.Deep Purple, Helloween, Kraftwerk, Rammstein, Edda hogy csak párat említsek. Sosem értettem a sznobizmust, állítom ezt prog metal fanként.

Nem különbek semmivel sem a többi zenétől, de valamiért mégis földöntúli dolgokat tulajdonít neki a hallgatóság, és többre, intelligensebnek és okosabbnak tartják magukat csak mert nem rádiós zenéket hallgatnak. Ez ami engem leginkább zavar, és legjobb esetben ebből az emberek már tini korban kinőnek...

Hozzátéve, régi zenék közül bőven azokat amiket már "szűrte" az idő.

Ne legyenek kétségeink, most is vannak jó zenék, hogy mást ne említsek és maradjunk a metalnál a tavalyi Mastodon, vagy éppen Gojira albumok, de majd csak úgy 20-30 év múlva lehet megítélni a hatásukat ezért sem releváns összevetni mait a "régi" zenével.


9-eshez annyit hogy ez is olyan hobbi mint a többi, szóval aki sok időt tölt vele némi jártasságra tesz szert a zenei körben, de attól még nem lesz valaki kevésbé normális hogy megelégszik a rádióban hallott zenével, szimplán nem tart igényt többre. Azt már le sem írom hogy amúgy, hogy minden műfajban vannak pocsék előadók, bandák, a kevésbé mainstream közegben is.

2022. júl. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!