Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit jelentenek ezek a kifejezé...

Mrk kérdése:

Mit jelentenek ezek a kifejezések?

Figyelt kérdés
Mit jelentenek a zenei kifejezések vagyis gondolok például a "lemezre" a "demóra" még az ilyesmik és ezeket hogyan lehet készíteni, mert szeretnék egy együttest csak ezek nem tudom, hogy mit jelentenek.

2022. júl. 7. 10:17
 1/1 anonim ***** válasza:
A lemez az akkor jön ki, mikor már van egy jó pár dalod és azok a lemezen lesznek. A lemez olyan mintha azt mondanám hogy album. A demó pedig akkor kell hogyha írsz egy dalt és pl el akarod vinni egy kiadóhoz és viszel a kiadónak egy demót, vagyis egy részletet az egyik zenédből, vagy az egyik keverésedből, ami alapján ők meg tudják ítélni hogy leszerződhettek e hozzájuk vagy sem. Én legalábbis így tudom :)
2022. júl. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!