Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Svéd nyelvű zenék?

Svéd nyelvű zenék?

Figyelt kérdés

Tudnátok mondani svéd nyelvű zenéket? Főleg alter, indie vonalon. Svédül tanulok, és dalszövegekkel mindig jobban megy a tanulás, nagyon sok északi előadót hallgatok (Gåte, Lune, Sóley, Björk, Agent blå, girl in red stb), de svédül eddig nem találtam olyat, ami tetszik. Szóval ilyesmi stílusút keresek, mint ezek, csak svéd nyelven:

[link]

[link]

[link]

[link]



2022. júl. 10. 17:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10 nincsmit:D


Hát na, a legismertebb svéd együttes:D De ha ismersz még svéd együtteseket amik angolul énekelnek, akkor is érdemes mögéírni, hogy "in swedish" mert a legtöbb nem-angol zenekar ami angolul alkot, általában azért csak-csak hazaszól valamennyit.

Meg persze léteznek coverek is, jópár angolnyelvű dal van magyarul youtube-on, ami nem hivatalos, csak van egy tehetséges youtuber aki írt egy fordítást.

2022. júl. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Így van, pl a Sabatonról tudom hogy vannak svéd verziói némely dalaiknak.
2022. júl. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:

Elize Ryd - Stjarnan i min hand; Himlen i min famn

Az első karácsonyi zene, a másik rock.


Remélem, segítettem. :D

2022. júl. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Powerwolf, Andrzej Glenmark esetleg?
2022. júl. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
A Powerwolf nem német?
2022. júl. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!