Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Keresek egy zenét kevés info...

Keresek egy zenét kevés info alapján, segít valaki?

Figyelt kérdés

Tehát, mindezidáig azt hittem megtaláltam, mert letöltöttem egy zenét, az A7s-től a Breakimg me-t és azt hittem ez az, de most néztem a klippet, hogy mégsem talált...

Annyira emlékszem, hogy egy szőkésbarna hosszú, talán kicsit hullamosított hajú csajszi van benne, megy a sivatagban (talán) , kocsival és mikor jön ki egy benzinkútról akkor mutatják és ilyen nagyon csajszis alakja van, csinos, farmer és egy vékony kabát van rajta...most szerettem volna megnézni és nem találom...

De annyira hasonló ehhez a fent említett zenéhez, vagy az lenne, csak ez egy feldolgozás? Valaki aki tudja megírná nekem, nagyon köszönöm előre is☺️



#régi #Breaking me #Hosszú hajú csajszi #Csinos csajszi, farmerben
2022. júl. 12. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2022. júl. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Neeem😅 De köszi azért, olyasmi mint a magyarázatban említett zene, alapjában az lenne, de mégsem, nem ilyen tini zene, hanem komolyabb, 😁
2022. júl. 12. 23:00
 3/3 A kérdező kommentje:
De kaptál zöldet, ha ez érdekel, én csak ide feljárok néha, engem nem izgat 😁
2022. júl. 12. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!