Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A carson comához hasonló...

A carson comához hasonló együttesek?

Figyelt kérdés
Igazából ha tudtok jó előadót/bandát annak is örülnék.

2022. júl. 13. 12:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A tízestől azért megkérdezném, hogy miért kattintott rá a kérdésre? Baromira nem ez volt a kérdés, de köszi a választ. Szerintem nagyon is sok "különleges" dolgot csinálnak, de ez csak az én véleményem. Amúgy az ilyen kérdéseknél indokolt a véleményed elé tenni a "szerintem" vagy "úgy gondolom" szó(ka)t.


Na de hogy a kérdezőnek is válaszoljak: szerencsére sok ilyen van, például a Csaknekedkislány, az Elefánt, a 30Y, a Hiperkarma, és még sokan mások. Érdemes rákeresni a Spotify-on, és ott arra az opcióra kattintani, hogy "A rajongók ezt is szeretik". Ott van még ilyen. És ne legyen gond, ha nincs Spotify, web playeren egy ideig tudsz regisztrálás nélkül zenét hallgatni.

nov. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 qborka ***** válasza:

Úgy kezdtem a választ,hogy "bármelyik "... Vagyis a kérdésre válaszoltam.

Néha elfeledkezem arról,hogy leszoknak az emberek a gondolkodásról. 😥



Az valóban szubjektív,hogy szerintem semmi extra. Tavaly hallottam őket egy fesztiválon, innen a vélemény egyébként.

nov. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Értem. Bár amit a válaszodból leszűrtem, az az volt, hogy te nem szereted annyira a CC-t, (amit elfogadok) nem az, hogy válaszoltál a kérdésre. És bár szerintem nem igazán mérhető bármelyik kollégiumi/főiskolai zenekar a Carson Comá-hoz, (hiszen sokan nagyon más zenei irányzatban zenélnek) be kell valljam, hogy tévedtem, tényleg valamilyen szinten válaszoltál a kérdésre.


De ez nem jogosít fel téged arra, hogy sértő dolgokat írj rólam, és igen, TUDOM hogy az "emberek" megnevezés nem kifejezetten rám irányul, viszont a mondanivalód lényegében sejteni lehet azt, hogy ez rám irányul. Ha ez nem igaz, akkor elnézésedet kérem.

nov. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 qborka ***** válasza:

Nem, abszolút nem rád irányul, hanem nagyon nagy általánosságban az emberiségre.


( ügyfélszolgálatos vagyok,néha kikerekedik a szemem,hogy egyesek már az egyszerű tőmondatokat sem képesek értelmezni a saját anyanyelvükön)

nov. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Így már érthetőbb, köszönöm, és sajnálom, ha esetleg az előbbi válaszaimban megsértettelek valamivel. Nem volt szándékos.
nov. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!