Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van ötlete valakinek hogyan...

Van ötlete valakinek hogyan szerezhetnék kpop fan barátokat?

Figyelt kérdés
Én igazából nem rég kezdtem el kpopot hallgatni és ne kövezzenek meg a boy group fanok de én én csak lány bandákat kezdtem el stanelni valahogy őket jobban preferálom í8aztán kitudja később mi lesz) Szóval igen szretnék interneten barátkozni emberekkel akik stanelnek lány bandákat és nem tudom hogyan tudnék ilyen barátokat szerezni. Akár külföldivel is beszélnék ha tud angolul.

2022. júl. 22. 00:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Discord vált be a legjobban, megszámlálhatatlanul sok kpop témájú szerver van, akár egyes csapatoknak, akár multifandom. Ezek főleg angolok, de tudok magyarról is, ha nincs hozzá meghívó a neten írj nyugodtan és kérek egyet💚
2022. júl. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Amiatt meg ne aggódj hogy csak lány bandákat stannelsz, ha valakit ez zavar akkor az nem az a szint akivel érdemes nagyon beszélgetni🥲

Az átlag bg/multi stan teljesen megérti hogy neked a gg csapatok/az ő számaik jönnek be, ez teljesen szubjektív.

Én is csak gg zenéket hallgattam majdnem egy évig miután megismertem a kpopot, soha nem volt problémám belőle...


Ohh és nekem is nyugodtan írhatsz ha szeretnél, akár itt akár Dc-n!

2022. júl. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Én is inkább lánybandás vagyok.
2022. júl. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Én is inkább lánybandákat szoktam hallgatni, de van 1-2 jó férfi előadó is.


20/F

2022. júl. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is nemrég hallgatom, igaz, én BG stan vagyok inkább, aztán azóta blackpink, dreamcatcer, aespa stb... :D

Én Vlive-en vagyok fent, Discord-ot mondják sokan, de azt nem ismerem. Meg FB rajongói oldal.

Ha érdekel egy két fiúbanda, tudom ajánlani az SF9, Victon, Stray Kids, Ateez, Ikon, TXT, TNX :) hátha megtetszik valamelyik :)

2022. júl. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi InSomnia, öröm látni!😍💚


Nekem azért jön be nagyon a Discord, mert elég rendezett, egy-egy közösségen belül vannak külön szöveges "csatornák", például egy a híreknek, egy videók megosztására, egy-kettő random beszélgetésre, lehet külön az egyes fandomoknak is ha maga a közösség multifandom, játékoknak, stb...

Kicsit nehéz így leírni, de nem egy bonyolult felület szerencsére😃


1/2-es voltam

2022. júl. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagyok én😅🥺❤️

Én is inkább lánybandákat hallgatok, (persze néha jön a txt, bts, és stb).

Szívesen beszélgetnék veled!😃


13l

2022. aug. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is lánybandás vagyok inkább! De nálam is néha becsúszik a BTS, Kai (EXO), Bigbang stb. Amúgy én is szeretnék valakivel beszélni.
2023. júl. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!