Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Azahriaht kik hallgatnak...

Azahriaht kik hallgatnak leginkább?

Figyelt kérdés

13-14 évesek?

Szerintem elég mainstream fostenger az egész, amit képvisel, de nyilván nem vagyunk egyformák, meg aztán minden országba kell egy Justin Bieber. Mondjuk nekem alapból nem tetszik, mikor valaki nem tud magas hangot kiénekelni rendesen, ezért számítógéppel kiigazítják, baromira zavaró tud lenni, és az ő számainál ez nagyon hallatszik. Inkább dallamossn verset mond, mint énekel.



2022. júl. 22. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Én nem vagyok már tizenéves de nagyon szeretem mint tartalomgyártó és mint előadó is.
2022. júl. 23. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Fogalmam sincs, ki ez a csaj, de valószínűleg a popper divatmajmok hallgatják.
2022. júl. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
13-14 éves kislányok leginkább
2022. júl. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
A fiatal generáció, de nem csak a 13-14 évesek. Megértem azokat, akik szeretik, de véleményem szerint nagyon egy kaptafára megy ki az egész, ami nekem nem jön be.:(
2022. júl. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Nekem csak egy száma jön be, a Rét.

21/L

2022. júl. 29. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

Hát ma meghalt a kutyám...

Rákerestem erre az azahrihára.... na most sokkal rosszabb...

2022. júl. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!