Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem szeretik Namjoon-t...

Miért nem szeretik Namjoon-t annyian?

Figyelt kérdés

Szóval, tudom hogy a legtöbb Army "egyenlően" kezeli őket, de valahogy a személyes tapasztalataim alapján, a nagytöbbség Jungkook, V, vagy Jimin fan, és például Rm meg Jin, nem is nagyon rendelkezik annyi rajongóval, és őszintén engem ez egy kicsit zavar.

Szerintem Rm IS nagyon jóképű, és Jin is és tehetségesek is szóval nem értem miért van ez!



2022. júl. 27. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
31%

Ebben a helyzetben nincs semmi fura, legfeljebb az, hogy téged ez zavar. :) A pop = marketing, különösen a távol-keleti piacon. Hogy kinek mennyi rajongója van, nem mond el semmit a produkció minőségéről.


Egy tényező lehet az is, hogy nem elég jók a dalszövegeik. Ezt fordítóval nehéz megítélni, csak nagyon jól beszélők tudják érzékelni a finom különbségeket, kell hozzá a kulturális háttér is.


De visszatérve a lényeghez: az egész probléma mit sem számít.

2022. júl. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Még baby army koromban rm volt az első biasom (azóta ot7). Szóval még ha nem is a nagy többség, de nekik is vannak rajongók. Nincs jelentősége szerintem, hogy kit mennyien szeretnek.
2022. júl. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Ha megfigyeled, hogy kik a legnépszerűbbek közöttük, akkor könnyen rájössz, hogy mi a legfőbb oka. És ez a kinézet. Twitteren sajnos gyakran kapja az ívet miatta az unatkozó haterektől és trolloktól.

Egy másik oka, hogy a szuper érzékeny amcsiknak nem tetszik, hogy még pályafutása kezdetén afro-amerikai fejfonatot viselt meg raszta haja volt, mert az manapság kultúrális kisajátításnak számít. Ja meg elénekelt egy számot, amiben benne volt az a bizonyos n betűs csúnya szó. Mindezt 2013-2015 táján. És ezért rasszistának nevezik őt. Hiába magyarázod nekik, hogy ezek akkoriban teljesen normálisnak számítottak, főleg Dél-Kóreában, ami egy eléggé homogén nemzetállam, és elenyésző számú néger etnikai kisebbségel rendelkezik, tehát kb semmilyen felvilágosításban nem rendelkezik egy átlag dél-kóreai a kulturális érzékenység fogalmáról még a mai napig is, ők ezt nem fogják fel.

Az amcsik számára már az is rasszizmusnak számít ha elénekled egy dalban azt, hogy nigga. Felkutatnak 10 évvel ezelőtti képeket a múltúkból és mai modernkori társádalmi mércéhez mérik. Sajnos a tiktoknak köszönhetően elérzékenyedett a mai társadalom és a cancel culture leuralta nagyon sok birka fejét.

2022. júl. 29. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 köszönöm, ez mindent megxmagyaráz
2022. júl. 29. 17:34
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Én nekem fogalmam sincs, hogy ezt hol látod.
2022. júl. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ti szimplán hülyék vagytok válaszolok ugyanúgy Jin is hírese és Rm is csak ti hülyék vagytok KOREÁBA Mindenkinek MINDENKINEK konkrét Jin az ideálja ja és Jin a leghelyesebb a csapatból nem véletlenül hívják őt úgy hogy WORLD WIDE HANDSOME a Bts tagok is mondták hogy wow jin nagyon helyes vagy meg V is egyszer azt mondta v hogy nem helyesebb mint Jin világszerte és amúgyis jungkook undorító tele van pirszingel Jimin dagadt arc ennyi


És amúgy ti nem vagytok Armyk ha őket kitagadjatok hiszen az Armyk azok akik minden tagot jokepunek tartanak és kedvenceik

dec. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
JIN a leghelyesebb az összes egy szar
dec. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hat igen nem az dönti el hogy jajj hány követője van instán hanem hogy milyen És jin a kedvencem és Rm szuperek és ok a leghelyesebb ék imádom jint foleg
dec. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És amúgy jimint jungkookot v-t és Jint szeretik az Armyk a legjobban nem tudom valahogyan mindig kihagyják sugat és jhopop meg Rmet
dec. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!