Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tetszik nektek Beyoncé új...

Tetszik nektek Beyoncé új albuma, a Renaissance?

Figyelt kérdés

2022. júl. 29. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Egyik se tetszik
2022. júl. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem, eléggé távol áll tőlem ez az új zenei irányzat amifelé ki vette magát. De csak belehalgattam a zenéibe, lehet ha lesz hozzájuk videoklip, akkor meg tetszik.
2022. júl. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Első meghallgatásra annyira nem jött be,viszont mindenki rettenetesen dicséri :S ahogy egyre többet hallgatom pár szám szimpatikus lett.
2022. júl. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Számomra nem lesz olyan emlékezetes, mint más női előadók idei albumjai (Lizzo, Camila Cabello, Charli XCX), de háttérnek abszolút élvezhető szerintem.
2022. júl. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Eddig nekem se jött be annyira, de ez később még lehet hogy megváltozik 🙂
2022. júl. 29. 20:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem Beyonce-t (bár nem vagyok akkora rajongója), de ez valahogy most nekem sem jött be. Persze nem azt mondom hogy rossz, van 1-2 jó dal a korongon, de a korábbi (pl mondjuk az I Am… Sasha Fierce-hez) albumaihoz képest nekem kicsit csalódás volt
2022. okt. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem eleve az rnb nem tetszik ami a műfaja… nem is értem miért abban énekel mikor a dance pop sokkal kelendőbb
2023. júl. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!