Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Írtok valami jó zene letöltö...

Írtok valami jó zene letöltö alkalmazást amit offline is tudok hallgatni? Iphonra kellene, nem fizetős!

Figyelt kérdés
Már régóta keresek, de nincs idáig egy jó se.

2022. aug. 6. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

azért nem találsz, mert nincs olyan. Az senkinek nem érné meg, hogy fenntartson egy oriási rendszert ahol sok petabájtnyi zenét tárolnak csak úgy ingyen. A reklámozáshoz meg internet kell, vagyis ha az emberek csak arra a 10 percre használnák amíg letöltenek akkor nagyon kevés pénzt keresnének vele.

Én sem akartam előfizetni sehova, de végül (androidom van) az apple music mellett döntötem. 1500 ft havonta nem sok, és cserébe veszteségmentesen tömörített zenéket hallgathatok és tölthetek le korlátkanul.

2022. aug. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én zenészként arra kérlek, hogy ne akarjál ingyen zenét. A péknek fizetsz a kifliért nem? Mi is dolgozunk, meg fizetünk neked, amikor nekünk dolgozol. Köszi.
2022. aug. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Jobb a lelkiismeretem amióta van előfizetésem, ráadásul rendszeresen inkább megveszem lp-n az adott albumot.
2022. aug. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!