Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Deezer Free verziónál lehet...

Salx Narval kérdése:

A Deezer Free verziónál lehet tenni valamit, hogy a kiválasztott lista számait végig futtassa a rendszer?

Figyelt kérdés
Időnként megáll egy szám után a lejátszás és nem fut tovább a lista, nem tudom eldönteni, hogy én bénázok vagy ennyire megbízhatatlan a rendszerük.

2022. aug. 8. 03:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, ezért Free, fizess érte
2022. aug. 8. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt mondod ezt direkt csinálják. Hááát, nem tudom, az előfizetés reklámmentességet és HI-Fi minőséget ígér de azt nem írták sehol, hogy a Free verziót a hangminőségen és a reklámokon túl is korlátozzák. Ez a hozzáállás engem nem nagyon inspirál előfizetésre.:D Köszönöm a válaszodat, akkor nem vacakolok vele keresek másik szolgáltatót.
2022. aug. 8. 04:41
 3/9 anonim ***** válasza:
a többi sem jobb 😃ingyen nem kaphatsz meg mindent
2022. aug. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A Spotify-nak van tört verziója, ahogy a YouTube-nak is. Az utóbbi a YouTube Vanced, remekül működik, megy a sync az accoddal is.
2022. aug. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem akarok én ingyen magas hangminőségű zenét, de ezért a gyenge minőségért fizetni sem szeretnék.:D A napi teendőim végzése közben ez is bőven megfelelt volna ha végigjátszaná a listákat megakadás nélkül. Azt hiszem maradok a rádióknál, bár ott csak műfajt, v esetleg egy adott előadót választhatok de nem kell folyton indítgatni fut magától.
2022. aug. 8. 16:17
 6/9 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik megoldódni látszik a pitiáner problémám. Ha nem erőltetem, hogy sorba játssza le a zeneszámokat a listáról hanem véletlen szerűen akkor nem áll le. Legalábbis már kb 1 órája szól. Persze lehet, hogy csak megijedtek, hogy lelépek tőlük.:D
2022. aug. 8. 17:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy a Deezernek is van tört verziója, 2019-ben használtam is, és nagyon jó volt, még a dalok letöltését is engedte.
2022. aug. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De mivel váltottam IPhone-ra, ezért muszáj volt fizetni, így átváltottam Apple Music-re.
2022. aug. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Valami rendszerhiba lehetett náluk, mert azóta minden rendesen működik. Jó pár napja tesztelem működik minden alkalmazás. Sajnáltam volna ha nem így van mert mindent tud amire szükségem van és már jó pár listát is összeállítottam amire megborult, szerencsére csak ideiglenesen . A hangminőség sem rossz ahhoz amire nekem kell. Az Apple is jó azt mondják, pláne a fizetős verzió.
2022. aug. 16. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!