Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondolsz Elvis Presley-ről?

Mit gondolsz Elvis Presley-ről?

Figyelt kérdés

Mint ember?

Mint énekes?


Illetve melyik száma a kedvenced és miért?



2022. aug. 8. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy kitűnő hangú énekes volt.

Karácsonyi dalait szoktam hallgatni az ünnep idején.

2022. aug. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagy tehetséggel megáldott énekes, kulcsfigura mind popzene, mind a rockzene fejlődéstörténetében.

Egyúttal túlértékelt, mint minden olyan sztár, akiért népes fiatal tömegek rajongtak.

Az életének és emberi oldalának néhány meghatározó vonása számomra eléggé kiábrándító. Ilyenek, pl. hogy a fiatalok lázadó szellemét a palackból kiszabadító bálvány valójában mennyire az anyja csöcsein csüngött felnőttként is, milyen behízelgő hígfos lett a zenéjéből a katonaság után, vagy hogy még a "kollégákhoz" képest is milyen gyorsasággal tette tönkre a szervezetét.

2022. aug. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem jó volt. Nem a legeslegjobb, de szoktam néha hallgatni.
2022. aug. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

Tiniként hallgattam, a korában jó volt, könnyeden énekelt és szépen. A drámája szomorú.

De ma már nem őt "kell" hallgatni, hisz annyi szuper új zene van. Meg persze az én világképem borús, így borúsak a zenék is, amiket szeretek. Ez a felhőtlenség, ami belőle árad, ez engem irritál.

De a művészi teljesítménye tiszteletre méltó így is!

2022. aug. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!