Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehet valahol online és/vagy...

Lehet valahol online és/vagy Egerben Kylie Minogue Enjoy Yourself kazettát kapni használtan?

Figyelt kérdés

Számos más albumát meg lehet kapni kazettán, de ezt valamiért nem. Régóta keresem már, de sajnos sikertelenül. Vatera, Jófogás, Facebook marketplace, sehol nem találtam.


Van még más hely, ahol megnézhetném, vagy inkább kezdjek el régiségboltokban meg régiségvásárokon kutatni? Ha valakinek esetleg lenne egy eladásra szánt példánya, és/vagy tudna olyat, akinek van, annak a válaszát is várom.


Köszönöm.



2022. aug. 8. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
ebay-en, külföldi oldalakon lehet találni
2022. aug. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az biztos, de inkább fizetnék érte 500-2000 Ft-ot belföldön, minthogy 6-10 ezret külföldön...
2022. aug. 9. 08:13
 3/5 anonim válasza:

Kazettás adok veszek csoportokba dobd fel pl. hátha van valakinek eladó

Vagy bolhapiacokon nézz körbe esetleg - én pl. régen amíg jártam sok jó cuccot leltem kazettán

2023. jan. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Azóta esetleg sikerült találni? :)
2023. máj. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 találtam egyet igen, nem egerben, úgy emlékszem, ebayen vettem, de elég kinyúlt szegény, szinte végig hamis, és folyton ingadozik... Szóval még mindig érdekel, ha látok valahol, mert hallgatni szeretném, és nbem a polcra....
2023. máj. 24. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!