Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményed erről a számról?

Mi a véleményed erről a számról?

Figyelt kérdés

Lorna Shore - Sun//Eater.

Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=mK8mw2X-4ug


Kérlek úgy véleményezd, hogy írd le hogy általánosságban milyen stílusú zenét szeretsz.



2022. aug. 12. 17:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

Klassz. Szeretem az extrém gyors dobot. Kevés az a death és black metal amit meg tudok emészteni, de ez a dallamos részek és a kellemes vokál miatt egészen hallgatható.


Leginkább grunge-ot industrial és nu metált hallgatok, de bejön a thrash, groove, és néha még a doom, death is.

2022. aug. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
13%
Fú gyerekek, látszik, hogy még nem vertétek a betont hosszú műszakban hetekig...
2022. aug. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
Érzelmileg elég nyomoroncnak kell lenni ahhoz hogy valaki a black metálra rezonáljon...
2022. aug. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%

Engem a black metál lehúz és blokkol

Nyilván a black metálosokat nincs nagyon hová lehúzni.

Így nem nagyon fogják tudni miről beszélek. :)

2022. aug. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Igen, aki black metált hallgat, az kivétel nélkül érzelmi nyomoronc. Ez amúgy nem black metál.


Három ember válaszolt, abból egynek tetszett és normális módon tudott is véleményezni, kettőnek nem, ők pedig csak idehánytak valamit, nyilván meg se hallgatták csak két helyre beletekertek. Köszi :)

2022. aug. 13. 13:58
 6/14 A kérdező kommentje:
Képes vagy két hozzászólásban is fikázni valami olyan dolgot, amit nyilván nem ismersz, mert teljesen eltér attól amiről véleményt kértem. Komoly ember lehetsz.
2022. aug. 13. 13:59
 7/14 anonim ***** válasza:
14%

Én a black metálról írtam. Ha szerinted nem inged miért veszed magadra?

Számomra amúgy ez is az érzelmi nyomor kategória.

Hangsúlyozom számomra!


Ha nem bírod elviselni mások véleményét miért kérdezed meg?

2022. aug. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Olvasd már vissza a beszélgetést. Ne itt hisztizz légyszi.
2022. aug. 13. 15:20
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Az átlag deathcoretól jobb a Lorna Shore pont a black és a szimfo elemek miatt, de még így sem tetszik. Túlzottan mesterkélt.
2022. aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Fain
2022. okt. 9. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!