Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi az a nu-techno?

Mi az a nu-techno?

Figyelt kérdés
Nem is olyan rég olvastam egy cikket, ami arról szólt hogy Richie Hawtin kiakadt. Most ezt nem részletezném, de ott találkoztam a Nu-Techno kifelyezéssel. Ez mit takar? Ez valami extrém techno életmód, magas bpm számú ütemmel fűszerezve?

#techno #BDSM #korbács #nu-techno #richie hawtin
2022. aug. 17. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Meséld el, mi köze a BDSM-nek a kérdéshez?
2022. aug. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Üdv!


[link]


Ebben az írásban nem értettem elsőnek az összefüggést. A korbács a tag-ek között csak vicc. Mikor olvastam a cikket, azt gondoltam hogy össze függ a kettő, de most elgondolva lehet az "új technosok"-ra akar utalni, az új generációra, akik kicsit másképp alkalmazkodnak egyes bulikon. Vagy passz... Alapvetően azért nem csatoltam a linket rögtön a kérdéshez, mert azt hittem ez a nu-techno valami közismert használt fogalom, vagy valami stílus ami edddig elkerülte a figyelmem, és hamar válaszolnak rá. Bocsi, kicsit elvoltam tájolva mikor a cikket olvastam :)

2022. aug. 19. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!