Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van az, hogy a felnőttek...

Miért van az, hogy a felnőttek amikor csúnya szót hallanak egy zenében, röhögnek, tapsolnak, és sikítoznak?

Figyelt kérdés
gondolok itt pl. kelemen lászló dalára az x faktorból. van az a sor, h "de olyan kib*szott sok a több száz kilométer" ... ekkor a nézők jól elrontják a zenét, mert ez egyáltalán nem vicces. anyukám is mikor meghallotta, belevisított, hogy "miiii? kib*szooott? hahaha" -.- de sok másik zenében is. MIÉRT? ők nem értik meg az ilyesmi zenéknél, hogy ez nem vicces és nem azért van ott, hanem mert jelentése van? nem értem... 18/l
2010. szept. 24. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Zavarukban. Ha egyedül hallgtaják ugyanezt a szöveget, akkor nem sikítoznak és kiáltanak fel.
2010. szept. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de a tinik nem sikítoznak rajta érdekes... meg nincs is ebbe semmi zavarba ejtő számunkra szerintem. legalábbis nekem.. de lehet én vagyok csak túl "alpári" :D :D
2010. szept. 24. 23:27
 3/5 anonim ***** válasza:
:)) Első vagyok (és felnőtt). Hát én is zavarban vagyok, mikor a lányom hall (mástól) egy csúnya szót, én is rögtön csinálok valami "elterelőt".. nem sikítozok, vagy ilyesmi, csak (kínomban) rögtön elterelem a figyelmét (még kicsi, 4 éves).
2010. szept. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát, a kicsiknél persze, nem jó hogyha káromkodik, ezt megértem :) de a felnőttek már megérthetik a zenék jelentését, és hogy a nevetés nem oda illő :)
2010. szept. 24. 23:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazad van, de belerögzül az emberbe, ha már nevel(t) fel egy gyerkőcöt. :) Valahogy úgy jön magától ez a "zavarodottság". De ha majd Te leszel 34-40 éves, akkor meg fogod majd érteni :)) (előtte én se értettem).
2010. szept. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!