Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Retro Rádión mit keresnek...

A Retro Rádión mit keresnek olyan zenék mint Bruno Mars, Lady Gaga meg Caramel?

Figyelt kérdés
Értem én hogy kicsit frissíteni kellett a kínálatot, de 5-10 éves zenék hol retrók? Még ilyenek mint Britney Spears meg a Backstreet Boys rendben vannak, eltelt már vagy 20-25 év mióta azok slágerek voltak.

2022. szept. 5. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
a Rádió 1-en is "csak igazi mai sláger megy" legalábbis 10-15 éve "mai" volt, kb ugyanannyi ott a keresnivalójuk 🤷🏼‍♂️
2022. szept. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyet ertek veled ezek nem retro zenek.
2022. szept. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Ja, szerintem is.


A végén még az Úristen is naponta fog nyomulni náluk.

2022. szept. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez már nem Retro rádió,Korda Gyurit se nyomatnak,helyette van Kowalsky,Follow the flow...
2022. szept. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ma már az a szlogenjük, hogy “Minden idők legnagyobb retro slágerei”, de épp ez az, hogy a “retro” fogalma időhöz kötött, relatív ugyan, de szerintem 20 év pluszos zenék számítanak retronak, az annál fiatalabbak már a modern zenék közé tartoznak! Például egy 15 éves zene - javában a 2000-es évek - kissé már régi ugyan, de akkor is a modernebbek közé tartozik!

Mikor még a ‘60-70-80-as slágerek mentek rajta, akkoris már gondoltam, hogy lassan ideje lenne hivatalosan és tartósan nyomatni már a ‘90-eseket is, aztán 1 éve láss csodát... viszont utána hirtelen belelendülve a 2000-esekbe is, ez már csak névlegesen Retro Rádió, gyakorlatban viszont egyre kevesebb köze van hozzá!

Ráadásul azt sem értem, miért vannak leragadva a 3 évtizedes intervallumnál? Kezdetekben 60-70-80, utána 70-80-90, most meg már 80-90-2000 ... a retro fogalma több évtizedet is felölel, nincs lehatárolva, ugyanúgy mehetnének továbbra is a ‘60-70-esek is a többivel együtt, de még az ‘50-esek is!

2022. szept. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

Csak muszájból hallgatom irodában ezt a "csodás" rádiót, arra pont emlékszem, hogy egy fél éve kb. a nagyeszű Bochkor nagyképűen kifejtette, hogy minden retro, ami a múltba tekint vissza. Ez önmagában igaz is, csak ugye retro alatt eddig mindenhol 20-30-40 éves zenéket értettek, így mindenki ezt szokta meg, de Bochkor értelmi képességeit sztem ez meghaladja.


egyébként sztem az egész Retro rádió rém kínos az idióta reggeli műsorukkal meg az agyonismételt 30-40 számukkal

2022. szept. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#6 az ő logikájával egy 2 napos zene is "retro", hiszen a múltban keletkezett, és adták ki :D
2022. szept. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!