Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért vagyok ennyire leragadva...

Miért vagyok ennyire leragadva a régi zenéknél?

Figyelt kérdés
2022. szept. 5. 19:55
 1/8 anonim válasza:
100%
Ezt honnét tudjuk? Én azért vagyok leragadva a régi zenéknél, mert a kedvenc énekeseim régebben éltek.
2022. szept. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Én is ugyanazokat a régi zenéket hallgatom amiken felnőttem. Nosztalgia és ritkán hallgatok új zenéket ezért nem ismerem őket nem tudom énekelni azokat csak a régieket :D
2022. szept. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Mert a régi zenék sokkal jobbak. A mai zenék nagyrészét nem is nevezném zenének. Én is régi zenéket hallgatok az 1960-as évektől a 2000-es évekig. Szóval jól tetted, hogy leragadtál a régi zenéknél. Maradj is ezen az úton! Én amióta elkezdtem hallgatni a Bikini együttest, azóta tudom, hogy a retro zenék az igazi zenék, és nem a maiak. Persze van 1-2 jó mai zene is, de egy kezemen megtudom számolni, hogy mennyi.
2022. szept. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Osztom az eddigi véleményeket, szerintem is régebben sokkal több jó zene volt, mint manapság! Az 1950-es évektől a 2010-es évek elejéig jöttek egymás után a jobbnál jobb zenék, viszont kb. 8-9 éve mint ha haldokolna a zeneipar! Azért ma is vannak jó zenék, de mennyiségben csak töredéke a régebbieknek, a legtöbb viszont csak kornyikálás, amit slágerként erőltetnek!

Nem tudom, hogy Te hogy vagy vele, de én például ezért ragadtam le a régi zenéknél, és nincs ebben semmi szégyellnivaló, sőt, inkább van miből válogatni például retrobulikra!

2022. szept. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Objektívan nézve szerintem semmi baj nincs a mai zenékkel. Én azért vagyok leragadva a régi zenéknél, mert sok más emberhez hasonlóan felnőtt koromra megkövesedett az ízlésem és kevésbé lettem fogékony az újra.
2022. szept. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mozart örök! De én pl. tavaly megjelent dél-ameriaki metált is hallgatok.
2022. szept. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Minden korszaknak megvolt a maga zenei stílusa, trendje stb.

Nincs abban semmi ha valakinek csak az jön be, de teljesen felesleges bezárkózni és minden újat elutasítani. Elvégre minden trendek vannak követei máig, nincs olyan zenei stílus amit ne vittek volna tovább és ne újítottak volna meg modern formában.

Nekem is vannak kedvenc korszakaim, régebbről(80s thrash metal, 90s gothic metal stb.)de vannak ma is kreatív, képzett zenészek akik szintén passzolnak az ízlésemhez, légy nyitott a jó zenére és ennyi a lényeg.


Azzal amúgy nem értek egyet hogy régen több jó zene volt, aki nem hiszi nézzen szét kicsit jobban. Ma is vannak alapművek, de nem fair összehasonlítani olyan korszakokkal amik lezárultak már, és megszűrte az idő. Nyilván a jelenkori történelem most zajlik, és csak az utókor tudja kiértékelni, ez van a művészet minden ágán.

2022. szept. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy te miért vagy leragadva? Félreolvastam.
2022. szept. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!