Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Igaz hogy Rammstein koncerte...

Igaz hogy Rammstein koncerte a nők melltartó nélkül menjenek?

Figyelt kérdés
Láttam felvételen hogy fel kell húzniuk a pólót.
2022. szept. 16. 02:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
36%
Azok a nők eleve úgy mennek oda, hátha valamelyikőjük a bandából rájuk gerjednek, és behívják az afterpartyba. Én is ezt fogom tenni
2022. szept. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem hinném hogy afterpartyt csapnának a rajongó csajokkal.
2022. szept. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
20%
12-es, de, sikerült egyeseknek bejutni, erre külön karszalag is van aftershow néven. Venni nem lehet, állítólag szimpatikus, szép lányoknak osztogatják. Vagy egy másik lehetőség, van egy orosz származású nő elvileg Till menedzsere, akire instán ráírsz, és ha észreveszi, akkor tud valamit tenni az ügy érdekében. Neve Alena Makeeva. Sok sztori kering róla, kicsit szinte túl van már misztifikálva
2022. szept. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
83%
Olyan nincs, hogy fel KELL húzniuk. Őszintén szólva én még olyan videóval sem találkoztam ahol tömeges cicimutogatás lenne a koncertjükön, de ha volt is ilyen, az azoknak a csajoknak teljesen a saját döntése volt. Kicsit egyébként úgy érződik, hogy nem nagyon ismered magát a bandát.
2022. szept. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!