Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyek voltak a legmenőbb,...

Melyek voltak a legmenőbb, leghíresebb zenék a tizenévesek körében 2008 és 2013 között?

Figyelt kérdés
Ekkor voltam én is tizenéves és ekkor még nem volt kialakult stílusom, ezért mindenféle zenét hallgattam. Viszont kicsit nosztalgiázni szeretnék, de sok dalra nem emlékszem. David Guetta memories, sexy bitch megvan, meg basshunter all i ever wanted és now your gone is. Szóval ehhez hasonló zenéket keresek, amik akkor népszerűek voltak a tizenévesek körében. Tudnátok írni ilyen számokat nekem?

2022. szept. 20. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


szerintem korodbeli lehetek, hát abból az időszakból sok szám nem jutott eszembe, ezek viszont kifejezetten ismertek voltak :D

2022. szept. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak youtube-on toplisták, hogy mik voltak a legfelkapottabb zenék és van 2000-es évek összeállítás is.
2022. szept. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Katy perry, rihanna, lady gaga, nicki minaj, taylor swift ilyenkor jöttek be. Tőlük kb minden
2022. szept. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
áléhándró nagyon ment '10-ben
2022. szept. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!