Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ajánlanátok hard rock zenekaro...

Ajánlanátok hard rock zenekarokat?

Figyelt kérdés
Olyankora gondolok, mint a Deep Purple, Led Zeppelin, Black Sabbath, Uriah Heep. A Pink Floydot is szeretem, bár az már progresszívebb kicsit, de azért nem olyan nehéz zene, mint a Yes, a Genesis vagy a King Crimson. Ez utóbbiakért nem vagyok oda. Tehát ilyen hard rock zenére gondolok, de olyanra, ami azért progresszív is, nem csak sablonrock. Leginkább a '70-es évekből lenne jó, nem baj, ha nem annyira ismert. És nem utánzatokra gondolok, hanem olyanokra, amik a fent említett bandákhoz hasonlóan önálló stílussal rendelkeznek. A korai Queen pl. egy jó példa, vagy a Rainbownak is volt pár jó száma. Ha tudtok még ilyeneket, légyszi írjátok meg!
2022. szept. 24. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
36%

King Crimson, Yes, Genesis, Radiohead, Flying Colors.

A mostani The Gathering is mehet, meg persze az Elfonía.

2022. szept. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1, Írtam, hogy az ilyen nehéz zenéket, mint a King Crimson, Yes, Genesis, nem szeretem. A Radioheadet se szeretem, azt nem is tartom rockzenének. A többinek utánanézek, köszi.
2022. szept. 24. 15:03
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
A régi időkből még a Nazareth-et is szerettem. Azt hiszem még mindig vannak de az az énekes akinek nagyon tetszett a hangja sajnos már meghalt.
2022. szept. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

1-es vagyok, gyorsolvasás volt csak.

The Vintage Caraven, mostani Opeth(utóbbi 2-3 album) még korrigálásképpen.

Egyik sem olyan mint a KG vagy a Genesis.

2022. szept. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4: Opethet ismerem, de az se tetszik. A másiknak utánajárok. Köszi.
2022. szept. 24. 17:19
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Uriah Heep
2022. szept. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ajánalanám az accuradio.com-ot ott sok műfaj van, nincs reklám, nem virusos, es ingyen hallgathato. En is ott keresek mufajokon belul dalokat.:)
2022. szept. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ayreon. Főleg a The Human Equation albumokat ajánlom. Gazdag, sokszínű dalok, de még az elborult prog stíluson innen.
2022. szept. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Iron Butterfly
2022. szept. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!