Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 80-90 ezer Ft környékén...

80-90 ezer Ft környékén mennyire lehet jó gitárokat kapni?

Figyelt kérdés
Mennyire jó minőségű és mennyire tartós egy ilyesmi árú gitár?

2022. szept. 27. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha kifogsz egy Pacifica 112-t jó állapotban akkor egy ideig nem kell cserélni sőt...
2022. szept. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen összegért egy kezdő gitáros számára teljesen megfelelő hangszert lehet kapni. Az alacsonyabb kategóriás gitárok gyártói is meg akarnak maradni a piacon, szóval a minőség és tartósság az ő termékeiknél is szempont, bár ez nyilván elmarad a prémium szinttől. Ha biztosra akar menni az ember érdemes az ismertebb világmárkák közül választani a 100 ezer alatti gitároknál is, azoknál nehéz "mellé nyúlni".
2022. szept. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Használt gitárok között már teljesen reális, hogy sikerül valami jót szerezni ennyiért. Ahogy a kollégái is mondta, Yamaha gitárt, Epiphone SG-t tudsz ennyiért venni, ha van türelmed várni 1-2 hónapot a megfelelő ajánlatra. Ezek jó, és nem túl drága gitárok. Vagy ha direkt jóárasított márkájút keresel, a spear gitárok szerintem rendben vannak.
2022. szept. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen, a türelem fontos! Az összes jó gitáromat relatív olcsón vettem, de volt olyan, amire hónapokig vadásztam. A rekordom három év egy erősítőre. :)


Ha újat akarsz, arra érdemes figyelni, hogy a friss gyártású, olcsó gitárok között elég nagy tud lenni a gyártásminőségi szórás. Ha boltba mész, érdemes többet is megpróbálni ugyanabból a típusból.

2022. szept. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Lassan semmilyet. Újonnan ennyiért már nincs értékelhető hangszer. A fenti hozzászólások oké, csak az anyagiakon kell módosítani. Használt hangszernél nagyon figyelni kell, nehogy sikerüljön bevásárolni magad egy gazdasági totálkárba. Mondjuk megveszel nyolcvanért egy valamit, amiről kiderül, hogy bundozni kell, ami ugyanannyi.


Most néztem a fent is ajánlott 'Yamaha Pacifica 112' 95k újonnan. Hirtelen én sem tudok jobbat ajánlani.

2022. szept. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 vmg ***** válasza:
Ebben az árkategóriában még egy szavazat a Yamaha Pacifica 112-re.
2022. szept. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Esetleg egy Jackson JS22?
2022. szept. 28. 09:42
 8/12 anonim ***** válasza:
Például igen. :-)
2022. szept. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Jelenleg egy Ibanez (Ibanez GRX70QAL), egy Jackson (JS22) és egy Yamaha Pacifica között gondolkodom, szóval ez majd egy hangszerboltban fog eldőlni.:)

2022. szept. 28. 15:23
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Remélhetőleg úgy hogy lesznek ezek a gitárok a hangszerüzletben mert manapság nem igazán szoktak tartani. Mindenhol ilyen-olyan Cortokat meg bulleteket látok amire rá se nézek de ha már valami értelmesebbet akarok azt mondják az üzletben hogy ne nyúljak hozzá tegyem vissza, be sincs állítva stb. Bízom benne hogy te nem jársz így.
2022. szept. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!