Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Legjobb black metal album?

Legjobb black metal album?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 16:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Dimmu borgir - Puritanic eu misant

Craddle of filth régebbi albumai, talán Midian is.

2012. máj. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
húhaaa Mekkora Black Metal-ok
2012. máj. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ez az. Most megmondtad. Buksi-simogatás...

Kedves utolsó válaszoló: szerintem relatív kinek melyik a kedvence, szóval lehetőleg ne legyél ekkora trve arc...

2012. máj. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én írtam Dimmu/ Cradlet. Igenis nagy black metalok, a kategoria legjobbjai. Csak sznobista körökben divat a noname szar, ezért sokan inkább a sosehallott név zeneiséget totálisan nélkülöző morajlások felé hajlanak. Black metal is zenei stílus, márpedig abban követelmény,hogy legyen valami dallam, máskülönben csak zaj. A blackmetal bandák 80 % a csak zaj. Ami kb. Marduktól indul ki, és terjed tovább abban az irányban a végletekig. Unalmas szharnak tartom ezeket. Dimmuék, Cradleék, Oldman's cild-ék legalább visznek bele muzikalitást. Ettől nem lesznak fikább zenészek.
2012. máj. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
K.vára l.szarom ezeket a zenéket,nincs bajom velük,max csak annyi hogy ezek nem Black Metal zenék,ezek a dolgok távol vannak a Bm érzésvilágától,igazi mivoltától,mindent nevezünk annak ami.De végűlis minek írok felesleges,22 éve hallgattok csak Bm-t,de ma már nem számít ez,a fiatalok megmondják mi micsoda,de tényleg minek magyarázok nektek már ez a Bm,és azt is akarjátok hogy maradjon.
2012. máj. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!