Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyiket használjátok inkább?...

Melyiket használjátok inkább? A Spotify-t vagy a Soundcloud-t? És miért azt használjátok, amit használtok? Vagy mást használtok zenehallgatásra?

Figyelt kérdés

2022. okt. 15. 06:33
A kérdező szavazást indított:
Spotify
Soundcloud
Egyéb app (lent kifejtem)
17 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Tidal, igazából hasonló mint a Spotify, csak egy kicsivel olcsóbb, hi-fi minőségben szól, ugyan kicsit gyengébb felülettel mint a Spotify, de nem nézegetni szeretném az alkalmazást úgyse, hanem zenét hallgatni, így tökéletes, már 2 éve hogy váltottam, szerintem megéri
2022. okt. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Egyiket sem.Nekem megteszi a youtube is..
2022. okt. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Spotify. Nekem a sc nagyon nem tetszik külsőre, kezelésre.
2022. okt. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
Tidal, mint hifi minőség....uhh.
2022. okt. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tök másra való a kettő. A SC alkotói publikációs felület, a Spoti meg egy "áruház". Nem helyettesítik, hanem kiegészítik egymást.
2022. okt. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én minden platformot használok, ahol zene található. Mert van olyan, hogy egy bizonyos zene nem érhető el mondjuk Spotify-on, de Soundcloud-on viszont igen, vagy fordítva. Amúgy mindegyiket ingyen használom.
2022. okt. 17. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!