Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A videóját feltöltő zenekar...

A videóját feltöltő zenekar látja,ha a Youtube-ról privátban töltöm le a zeneszámait?

Figyelt kérdés
2022. okt. 23. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz privát alatt? A privát böngészési mód csak a helyi előzmény tárolására van hatással, nem a netes tevékenységedre. Nem valószínű hogy bármilyen feltöltő látná személy (profil) szerint, hogy ki tölti le a tartalmát, mert semmi értelme ezt tételesen mérni és jelezni.
2022. okt. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Rosszul fogalmaztam,valahogy úgy gondoltam îrno,hogy letöltöm a zenét,de privát videóként..A böngészési mód nem privát.
2022. okt. 23. 21:26
 3/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat ,"írni "

a helyes szó..

2022. okt. 23. 21:27
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A videók lejátszása egyenlő a letöltéssel, mivel a böngészőablakos lejátszásnál is a gépre letölti a böngésző egy ideiglenes tárhelyre, és onnan játssza vissza. Nem tudsz megnézni egy videót anélkül, hogy letöltenéd, így nem is lehet megkülönböztetni hogy csak az ideiglenes tárba kerül letöltésre, vagy önálló fájlba egy program vagy oldal segítségével. A letöltések száma a nézettség számában látható csak, de nem fogja kiírni hogy ki nézte meg (töltötte le) a videót.

A privát videóban annyi a különbség, hogy a valóban privátra állított videót csak a külön meghívott tagok láthatják (meg kell adni az e-mail címüket, hogy lássák), így ha te hozzáférsz egy privát videóhoz, már úgyis tudni fogják hogy megnézhetted vagy letölthetted azt.

2022. okt. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!!!!!!!Ment a pont!!!!!
2022. okt. 24. 07:53
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én még mindig nem értem, hogy érted azt, hogy privát videóként töltöd le a videót.


Ha úgy érted, hogy csak magadnak töltöd le és másra nem használod, akkor arról nem fognak értesülni.


Ha viszont te a saját profiloddal privát videóként feltöltöd a YouTube-ra, akkor amennyiben a saját zenéjüket beregisztrálták a YouTube ContentID rendszerébe, akkor az algoritmus nálad meg fogja találni a zenét a privát videóban is és ezt jelezni is fogja a zenekarnak, illetve attól függően, hogy ők milyen intézkedést állítottak be, vagy törölni fogja, vagy fent is hagyhatja, de reklámok fognak megjelenni mellette, ami után a bevételt a zenekar fogja kapni (és a saját videóik ként látni fogják a statisztikai adatait is).

2022. okt. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat,nem nagyon értek hozzá...De igen,úgy gondoltam,hogy csak magamnak töltöm le!NAGYON KÖSZÖNÖM!!!!!
2022. okt. 25. 18:19
 8/8 anonim válasza:
0%
És egyébként ez miért fontos? Exed zenekara? Vagy...?
2022. okt. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!