Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárosok, honnan érdemes...

Gitárosok, honnan érdemes rendelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egyedi pengető tartót szeretnék a barátomnak.

A Woodland oldalát néztem, de nem tudom mennyire megbízható. Ha valaki tud megbízható oldalát ne tartsa magában. Köszi 🙂



2022. okt. 28. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyedi?


nemtudom, én abban a zacskóban tartom őket amiben rendeltem anno őket, az nem elég egyedi? :D

2022. okt. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mit értesz pengetőtartó alatt? Amit a gitárra ragaszt? Vagy egy dobozka az asztalon? Vagy a zsebében?


Ha dobozkát akarsz, ahhoz nem kell hangszerbolt, sőt. Sokkal egyedibb darabokat kaphatsz máshol.

2022. okt. 29. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, ilyen dobozkát képzeltem el :) Egyedi darabot szeretnék neki.

1es zacsi neki is megvan, mellette a lakás minden pontján vannak pengetők, de így is panaszkodik, hogy soha egyet sem talál :D

2022. okt. 29. 13:26
 4/8 anonim ***** válasza:

Hidd el, így is ugyanúgy szanaszét lesznek..


Szóval random kicsi kartondobozka pontjó lesz..

2022. okt. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha így, akkor irány a kézművesbolt, és teljesen egyedi, saját készítésű dobozzal is meglepheted.


Nálunk egy szép kis kerámia tálka van a könyvespolcon, abba gyűlnek a széthagyott, nadrágzsebből kiesett stb. pengetők. Nem kell rá fedő, sőt inkább útban van.

2022. okt. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jah régi hamutartó pont jó erre :D
2022. okt. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha egyedi és fa, akkor inkább legyen téglatest alakú, egy a mester, vagy akár te magad kicicomázod pirográffal. Nem tartom túl praktikusak ezt a belinkelt darabot, mivel nem túl sok pengetőt nyel el, de legalább amikor kell, macerás belőle kipiszkálni. Vagy egy fém doboz, gravírozva. Ami esztétikailag is passzol a gitározós sarokhoz.

Nekem is egy légpuskatöltényes dobozban vannak a pengetőim, kb. 20 éve.

2022. okt. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sajnos barkácsolás terén annyira vagyok tehetséges,mint egy hegyi troll, így nem tudok csinálni neki ilyet ☹️

Az ötlet onnan jött, hogy kb 1 éve mutatott egy ilyesmit, hogy tetszene neki, szóval szerintem (remélem) használná

2022. nov. 2. 15:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!