Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a címe ennek a zenének? ...

Mi a címe ennek a zenének? Tök új szám mostanában hallom a rádióban de sajnos csak annyit tudok hogy lassú és pörgős is egyben 🙂

Figyelt kérdés

2022. nov. 1. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ez így nem túl sok. Milyen nyelven van? Esetleg kis részletek a szövegből?
2022. nov. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ebből így elég nehéz lesz kitalálni😁


De ha a Petőfin hallottad, akkor ott meg tudod keresni, az idővonalukon.

2022. nov. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
már mindenhol kerestem sajnos szöveg nincs meg így fejben de az biztos hogy angolul énekel benne egy nő és lassan kezdődik aztán begyorsul és így tovább 😅
2022. nov. 1. 11:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Hol hallottad? Mikor?
2022. nov. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, erre találták ki a Sound Hound és a Shazam nevű mobilos alkalmazásokat, ezek dal/zenefelismerő appok, elég jól működnek!
2022. nov. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha egy kicsire is emlekszel a dallamból, akkor a google-nek egy egész fejlett zenekeresője is van, ami kis hümmögésből is elég pontosan felismer dalokat.
2022. nov. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem kell ám kioktatni tudom én is hogy van shazam le is van töltve de még nem tudtam felvenni vagy vezettem vagy dolgoztam, ha nem tudtok érdemeset írni inkább ne írjatok semmit kösz . egyébként Petőfin és Rádió 1 en is hallottam új szám!!!
2022. nov. 1. 12:56
 8/8 A kérdező kommentje:
Na megtaláltam végre esetleg ha még valakit érdekel a címe: LF SISTEM - Afraid to feel
2022. nov. 1. 13:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!