Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Sláger rádió milyen volt anno...

Sláger rádió milyen volt anno a 2000-es évek elején?

Figyelt kérdés
Milyen számokra emlékeztek, hogy játszották rendszeresen anno a Sláger rádión?

2022. nov. 2. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A 70-es és 80-as évek zenéi mentek (néha 60-as is). Főleg az ismertebbek, amiket a neten most is megtalálsz.
2022. nov. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Folyton ugyanazt a "pár" számot nyomatták: Áj gát má májnd szééé on ju, Rédio gágá, rédio gugu, vördz don kám ííízi cumi, áj kám from a lándá undőőő...
2022. nov. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Ja, és reggelenként csúcsra járt a boros-bochkor tahóparádé, az alázós, ostoba bulvárszar. Rémes volt.
2022. nov. 4. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A Sláger Rádió hasonló volt anno, mint most a Retro Rádió, viszont az aztán nem válogatott különböző korszakokkal, az a kezdetektől fogva tényleg MINDEN IDŐK legnagyobb slágereit játszotta, még a szlogenje is ez volt neki eredetileg is! A lejátszási listáján voltak számok a ‘60-as évekből is, meg olyanok is, amik épp akkor a napokban debütáltak, meg a 2 között is mindenféle közismert zeneszám - a Táncdalfesztivál résztvevőitől a Crystal-ig, a Beatles-től a Backstreet Boys-ig - minden! Délután még pár óra kívánságműsor is volt.

Sláger Rádió anno és most - ez a műsor különböző előadók 2-2 slágerét állította párba: egy közismert retro slágerét és a legújabbat játszotta közvetlenül egymás után.

Én szerettem Bochkorék reggeli műsorát is, a Bumeráng eléggé sokszínű volt, szerintem azóta sincs már annyira érdekes reggeli show! Bochkor Gábor és Boros Lajos ikonikus párosa, meg néha harmadikként becsatlakozva hozzájuk Voga János is többféle különböző érdekes hírekre reagálva “boncolgatták” a témát elképzeléseikkel és 1-1 vicces megjegyzéseikkel, időnként elsütve poénokat, dalt vagy személyt felismerő telefonos nyereményjátékok - minden!

2022. nov. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 elistvan ***** válasza:
4-es Én is bírtam őket.
2022. nov. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

3/5


És most a beképzelt, de végtelenül ostoba Bochkor a Retron idétlenkedik. Elképesztő, hogy az a tájékozatlan médiabohóc évtizedek óta hülyére keresheti magát ezzel ökörködéssel, miközben folyamatosan mások kárára poénkodik.

Remélem, egyszer Shane Tusup vagy biciklis lecsapja az utcán azt a bohócot. Legalább akkor nem kéne hallgatnom a munkahelyemen.

2022. nov. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor még jócskán játszottak ritkaságokat is, egy-két évig, aztán már csak a legismertebbeket sajnos.
2022. nov. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!