Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Bagossy Brothers Company...

A Bagossy Brothers Company mitől lett ilyen népszerű együttes? Ti szeretitek a számaikat?

Figyelt kérdés

Például nyaranta a legtöbb fesztiválon ott vannak. Én 2 számukat ismerem, az Olyan Ő, és a Visszajövök én egyszer még, szerintem mindkettő amolyan eröltetett, kb. olyan semmilyen, mégcsak nem is annyira bulis. (Pedig huszas éveimben járok)

Ti mit gondoltok? Szeretitek ezt az együttest? Mennyire tartjátok jó minőségűnek a számaikat?



2022. nov. 3. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Pedig ezerszer jobb, mint a Margaretisland...
2022. nov. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 TR75 ***** válasza:
67%

Azért népszerűek, mert "magyar" dalokat játszanak. Ilyen hazaszeretős, szépmagyar/erdélyitájas, jóittlennis számokat. Na, meg erdélyiek! Ami onnan jön, rossz nem lehet és hasonlók.

(A Margaret Island eleinte szerintem jó volt, csak aztán valahogy belelaposodtak a saját stílusukba, vagy hogy is mondjam).

2022. nov. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Én 1-2 évig szerettem őket, aztán meguntam az új albumuk után, ami nem tetszett annyira, mint a régiek. El is szálltak maguktól, a rajongói csoportukban pedig annyi kiéhezett anyuka van, akik a náluk fiatalabb fiúkra élvezkednek, hogy az már undorító, ki is léptem onnan.
2022. nov. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

egyszer voltam koncertjükön. nem gondoltam volna, de tök jót buliztam. pedig egy csepp piát sem fogyasztottam

a zenéjük úgy összességében nem nagyon érint meg, de nincs is vele baj. kivéve egyet: az "olyan ő" mesterkélt népieskedésétől teljesen a falra mászok.

2022. nov. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Vannak számaik, amik tetszenek, pl Csendes vizeken, Vakít a kék, de a legtöbb nem érint meg. A hasonló együttesek közül jobban tetszik pl a 4S Street.
2022. nov. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10%

Magyarországom valamiért az emberek imádják az ilyen semmilyen szirupos zenéket. Arról nem beszélve, hogy erdélyiek, ami ugye csak jó lehet, én is a "magyar érzelmű" ismerősöm facebook profilján láttam.


Szerintem az énekesnek kifejezetten rossz hangja van, a dalszövegek közhelyesek, a zene semmi extra.

2023. márc. 7. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dinnye2 ***** válasza:
Én nagyon szeretem őket! Voltam a koncertjükön és szerintem az összes számuk nagyon jó! Az Olyan Ő-t én se nagyon szeretem, elég nyálas.
dec. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!