Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik rock/metal album az...

Melyik rock/metal album az idei év meglepetése?

Figyelt kérdés
ezidáig.

2022. nov. 4. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az Arch Enemy - Decievers pl bejött.. :)
2022. nov. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Infected Rain - Ecdysis: Abszolút egyik favorit lett, annyira hogy élőben is megnéztem őket. Kitűnő munka, nagyon jól ötvözték a gothic metal és a grunge szerű alternative metal szemléletet, sokkal érettebb témákat is előkaptak mint az előző albumokon. Hangszeres játék és hangzás is 10/10. Érezni ezen nagyon erősen a háborút, a post-covid érát úgy nagyjából az egész változást ami történt az utóbbi 2 évben.(plusz pont, hogy valahogy a szemlélet is passzolt, Moldova egy másik Magyarország kb.)


Hozzátéve, fel tudnék sorolni 30 albumot minimum idénről, de igazán nagy meglepetés nem ért. Hozták kb. a kötelezőt.(teljesség igénye nélkül: Arch Enemy, Voivod, Megadeth, Edenbride, Amorphis, Behemoth, Autospy stb.)


Az új The Halo Effect-re meg nem jutott még időm, ami elvileg szintén ígéretes.

Ami talán gyöngyszem lehet még, az a Persefone - Metanoia, elég hosszú, összetett komplex album szóval annak is idő kell.

Évzárásra meg Epica EP és Threshold album sem hangzik rosszul de meglátjuk.

2022. nov. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lorna Shore - Pain Remains
2022. nov. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Rammstein - Zeit
2022. nov. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

The Halo Effect - Days of the Lost. - A semmiből jött, és megmutatták az In Flamesnek hogy kell ezt csinálni.


Slipknot - The End, So Far - Mindenhol azt olvastam hogy gyenge, úgyhogy sokáig meg sem hallgattam, és én is a keményebb dolgaikat preferálom, de ez hatalmas lett a kísérletezés és a sok tiszta vokál ellenére is.

2022. nov. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ZorPrime ***** válasza:
1-es: hú, a Persefone valóban iszonyatosan jó!
2023. márc. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ZorPrime ***** válasza:
6-os vagyok: a Persefonés kommentet a 2-esnek szántam, bocs :) Amúgy a Pain Remains tényleg óriási meglepetés, szaggatós deathcore-t emocionálisra csinálni nem semmi.
2023. márc. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!